Rabín, kněz a kdo k tomu?

ArwenHehehe, dneska jsem si připravil typologii holek. I přes některý fóry myslim tenhle článek smrtelně vážně. Los geht’s!

100 bodů – Arwen Holka snů. Božsky nádherná, inteligentní, usměvavá, vtipná, milující. Vyzná se v tlačenici. Co víc si může kluk přát? Bohužel, jejich výskyt ve společnosti není příliš častý. Potkat Arwen se rovná téměř zázraku a potkat nezadanou Arwen je prakticky nemožné. Zjevuje se jen přátelům elfů a jen tam, kde se nevyskytují Černí jezdci ze země Mozillor.

Fiona90 bodů – Fiona Holka těch realističtějších snů. Není nádherná božsky, nýbrž normálně, ale jinak se Arwen zcela vyrovná. Výskyt podobně jako u Arwen je značně omezen. Jedinci se slabším zrakem nejsou schopni tyto dva druhy od sebe odlišit. Ale chlapi, co si budem namlouvat, Fiona nám stačí, ne?

Lara Croft75 bodů – Lara Croft Od prvních dvou kategorií se liší výrazným intelektovým nedostatkem (avšak její inteligence je stále na dobré úrovni), který však kompenzuje hodně dobrým vzhledem. Přesto jej není možno nazvat nádherným, protože to někde zkrátka skřípe. Abysme si rozuměli, hele, příteli, tak to nemyslim zle, hele, nádherou nemyslím umístění v Top 10 časopisu People, leč přirozený „elfský“ půvab, který těmto dívkám občas chybí, a ráno tráví tím, že si na ksift kreslí obličej. (aby to zas nějakej vůl nepochopil špatně – nemám nic proti šminkám). Od následující Rachel ji oddělují slušné mravy. Výskyt ve společnosti je občasný.

Rachel Green55 bodů – Rachel Green Přestože tato dívka je mnohdy na pohled hezčí než její předchůdkyně Lara Croft a mnohdy i inteligentnější, existuje jedna věc, která ji přesto sráží až za ni. V zájmu ukojení svého živočišného pudu je schopná zapomenout na slušné vychování a za svého kluka je schopna prohlásit i nagelovaného idiota ze Sportu. Namísto jako o Rachel se o ní často mluví jako o mrše, děvce, nebo kurvě. Může být i modlou kabiny mladšího dorostu fotbalového Baníku Sokolov. Tento druh (a všechny nižší) také kouří, mluví vulgárně (nemůžu si pomoct, ale od holky mi to připadá směšný) a ostatně vůbec neví, jak se chovat. Výskyt ve společnosti je častější, než je zdrávo.

30 bodů – Roznožka Celý svůj život tráví pouze ve Sportu. Odtud si taky vybírá svého nagelovaného idiota. Dále než do Sportu není schopna dohlédnout (na rozdíl od Rachel, která toho v ojedinělých stavech rozumu schopná je), protože jí to její inteligence nedovoluje. Opovrhuje každým, kdo jeví alespoň stopy inteligence. Nagelovaný idiot se se svojí RoznožkouDajdou všude vychloubá, přestože není prakticky čím se chlubit. Výskyt ve společnosti je „kurva, proč je těch kurev tak hodně?“.

0 bodů – Dajdou Blbá, namyšlená, hnusná. Chcete další komentáře? Výskyt ve společnosti příliš častý.

Nezařazena Poměrně chytrá, avšak není můj typ. Mezi přední příčky nepatří a zařadit ji mezi ty spodní prostě není fér.