Typologie dívek (verse 09)

Kdysi dávno, čtyři tomu léta, jsem napsal článek Rabín, kněz a kdo k tomu?, což byla typologie holek tak, jak jsem to viděl v té době. (Mimochodem v době psaní článku jsem ještě nikdy neviděl film Rabín, kněz a krásná blondýna. :oops: ) Na článek narazila blogerka a napsala odvetu.

Když máte blog moc dlouho jako já, měli byste ho asi někdy promazat nebo občas zavřít. Protože časem zjistíte, že některé články už neodpovídají tomu, co si myslíte.

…Ty bláho, teď jsem se do těch článků z dubna 2005 začet a úplně mě to přeneslo do tý doby, jak jsem se zasnil… :)

Ale už konec vykecávání. Přichází odveta odvety, aktualizovaná ligová tabulka.

Večerní update: Ukázalo se, že ráno v devět by člověk neměl nic psát. Úplně jsem to dokonil. Přicházím tedy se zásadní opravou.

—–

Arwen100 % — Arwen Undómiel Už si nepamatuju, co jsem si myslel o světě tenkrát v 17. Ale dneska už rozhodně vím, že nikdo neni dokonalej (tim míň ženský ;) ). A protože nejsme církevní dogmatici, nebudeme 100 % brát jako manu spadlou z nebe, ale jako maximalizaci v podmínkách nedokonalosti.

Ukázalo se, že druh Arwen po světě skutečně běhá, máme k tomu i nezpochybnitelné důkazy, zatímco před léty to bylo víceméně pouze tušení. Arwen je krásná, milá, chytrá, vtipná, milující etc.

Arwen je taky chytrá jak opice. Jestli si myslíte, že si jí omotáte kolem prstu jako tu slépku odvedle, jste na omylu. Někdy máte pocit, že ať uděláte jakkoliv rychlej krok, ona je stejně o krok napřed.

Avšak zanechme zpěvu truchlivých písní. Několik kusů tohodle druhu tam někde venku běhá a zkušený orel (jako jsou moji čtenáři) se náročného úkolu nezalekne. Když ji potkáte, poznáte to.

—–

Robin90 % — Robin Scherbatská Před léty jsem za jediný rozdíl mezi prvními dvěma kategoriemi označil vzhled. Dneska to udělám jinak. Robin je taková běžnější než Arwen. Zdaleka neni tak běžná jako houska na krámě, vaše šance jsou pořád někde mezi šancemi na sežrání krokodýlem a šancemi, že se nezastřelíte po zhlédnutí Lynchova filmu.

Robin — tak jako Arwen — je krásná, milá holka, všecko. …ale už dva roky po sobě bere šest set tisíc. Ale má zkrátka nějaké neduhy. Jednomu vadí, že si občas zajde na střelnici, jinému vadí, jak je paličatá, dalšímu zase, že se bojí závazků. Zkrátka existuje něco, co tzv. nejste ochotni tolerovat, ale protože jste moudří a vidíte, že to je jediná chyba, naučíte se s tím žít. Dost možná vám to časem úplně přestane vadit (resp. ona s tím skončí), čímž přesunete svoji vyvolenou (resp. ona se přesune) o kategorii výš.

—–

Cady80 % — Cady Heronová Vaše láska z gymplu. Tak pěkná a přitom rozumí slovům jako derivace nebo limita. Ale ruku na srdce, vážení přátelé, kdo z vás to má?

Měli byste si ale už konečně přiznat pravdu. V mnoha ohledech vám nevyhovuje a vy jenom můžete doufat, že z toho časem vyroste a pochopí, že takhle ne. Anebo si najde svýho Leonarda, kterej všechno řeší takhle a takhle a budou spokojeně žít až do smrti.

 
 
—–

Joey70 % — Joey Potterová Milá holka, spasitelka světa. Ve slabší chvilce máte pocit, že to je ta pravá pro vás. Ale když se nad tim trochu zamyslíte, dojde vám, že byste to asi s ní nepřežili.

Její angažovanost za slávu na výsostech bohu, na zemi pokoj a lidem dobrou vůli by vám asi začala pěkně lézt krkem, přestože jde o tak chvalitebnou věc.

Navíc je hrozně ukecaná :)

 
 
 
 
—–

Růža50 % — Růža Chaloupková Tzv. normální holka. Bydlí ve vaší vsi.

Nic proti ní nemáte, ale nic pro ní taky ne. Můžete si celkem dobře pokecat, může to bejt dokonce ta pravá pro vašeho nejlepšího kamaráda Sama, ale neni to zkrátka partie pro vás.

Jak se říká, kde nic neni, ani smrt nebere.

 
 
 
 
—–

Regina30 % — Regina Georgeová Fiflena. Klaní se jí celá škola, ulice, všichni ředitelé vaší firmy až po nejvyššího hlavouna v Japonsku.

Normální chlap s mozkem jí ale nemůže vystát. Chová se příšerně. Včelí královna. A musíte k ní chovat jako k Jejímu Veličenstvu, na což se samozřejmě můžete vykašlat.

—–

Dajdou0 % — Dajdou Pokud je Regina Georgeová hezká nebo aspoň pseudohezká, vždycky se najde nějakej blázen, co jí na to skočí. Ale že i ošklivky maj často pocit, že jsou včelí královny, tak to mi hlava nebere. (:-o

Nejde jenom o to, že tenhle druh je škaredej jak noc. Taky se chová naprosto příšerně. Kdykoliv jste jí nablízku, chtěli byste použít fikaný nástroj zvaný krumpáč, který má tu vlastnost, že jde jedním uchem dovnitř, druhým ven, a přesto je pořád uvnitř.

—–

Tak co? Jak moc se to změnilo? Na další posun si asi budeme muset počkat další čtyři roky. Každopádně každá dívka, která si věří na 70 a více procent, nechť zanechá v komentářích svoje číslo a nacionálie. :)

—–

PS: Víte, že jsem napsal i jiné typologie? Některé se mi povedly více, jiné méně.

Typologie návštěvníků studovny
Typologie návštěvníků studovny II
Typologie návštěvníků diskotéky
Typologie studentů
Na závěr svého článku o Gambrineusu zařadil Machys minitypologii návštěvníků

Jsem si skoro jist, že jsem jich napsal víc, ale už žádnou nemůžu najít. Vítejte ve světě chaosu :)

8 thoughts on “Typologie dívek (verse 09)”

  1. Mně se líbí i ten starej článek, navíc když k tomu člověk přičte ty tehdejší komentáře. Myslím, že za ty 4 roky budou chtít Tvou typologii někde otisknout ;-)

Comments are closed.