Už dost, volím socany

Jak jsem si to tak promýšlel, jestli jsem nezvolil špatně, rozhodl jsem se, že v předčasných volbách už nebudu volit ODS.

Můj hlas připadne ČSSD. Když už má vládnout levice, tak ať se nemaskuje za pravici!

A teď se přiznejte, že jste tomu věřili :)

Apríl, neasi!

7 thoughts on “Už dost, volím socany”

 1. Myslím, že to je spíš naopak: že jsi socany doteď volil… :-p

  Celá Topolánkova předvolební kampaň byla totiž také takový Apríl. Já mu naletěl taky :(.

 2. RF: Takže tobě je jedno, že z tohoto dokumentu (http://www.ods.cz/volby/weby/2006/smlouva.php) ODS neprosadila vůbec nic, že dokonce prosadila jeho pravý opak?

  Tobě nevadí, že si s tvým hlasem Topolánek vytřel prdel a udělal z tebe naprostýho idiota?

  Fajn.

  Ale pak nechápu, jak můžeš říct, že jsi tomu věřil a nezklamalo tě, že udělal úplnej opak. (Není možné, aby platilo obojí zároveň.)

  Kdo ještě vůbec uvažuje o tom, že někdy dá hlas ODS, nemá absolutně žádnou sebeúctu.

 3. Po poměrně dlouhé době jsem si byl přečíst nějaké články na Virtually.cz. Proboha co se to s Janou Dědečkovou stalo? Od kdy je z ní takový razantní antiklausovec? Od doby TV krize jsem si jí dost vážil, ale tohle…

 4. No, co na to říct…

  Když jsem začal číst Virtually, hltal jsem každý článek. V té době tam publikovali pánové jako Fištejn, Schwippel (!) nebo Macek. Dneska tam publikují Klíč s Zieglerem a číst se to fakt nedá.

  Dědečková, o které jsem si nikdy nemyslel, že je to nějaký génius (a TV krizi nepamatuju, byl jsem prcek), prokázala, že si dokonale osvědčila leninský princip “správné je, co je dobré pro stranu”. Ona si nevšimla, že strana už dávno není pravicová, ale všimla si, že pravičáci jí kritizují. A za to je nesnáší. Proto nesnáší Klause, Macha, Schwippela a asi tak polovinu komentátorů, kteří chodí na Virtually asi taky už jenom z nostalgie (jako já).

  A to je asi to, co mě na současné politické situaci nehorázně sere. V každé slušné společnosti by ta Topolánkovo parta byla poslána do hajzlu a prásklo by se za ní dveřma, ale bohužel se asi najde dost lidí, který si svýho hlasu nevážej a zase jim to hoděj. (Doufám, že se pletu.) A to mi připadá dost frustrující.

Comments are closed.