Další aut v cyklistice a Svrhne Paroubek vládu?

Dnes jsem se dozvěděl, že o mně jeden další socanský mudrlant prohlásil, že vždycky mluvím mimo téma. Je to o to pikantnější, že jsem s ním nikdy nevedl žádný spor, takže to asi poznal nějak odhadem.

Nicméně mě to neodradilo od toho, abych na Bikeri.cz napsal další článek o boji proti dopingu, tentokráte s názvem Další aut v cyklistice. Poslední kapkou, kterou přetekla moje trpělivost s celým tím trapným počínáním cyklistů na tiskovce Telecomu, byla dnešní zpráva, že Basso dostal trest za to, že si nevzal doping. Mě snad vomejou!

***

Zanedlouho napíšu první revizi blogů na iDnesu, ale už dnes vám musím dát odkaz na bezvadný článek Karla Kříže (to není ten ekonom) Svrhne Paroubek vládu ? Aneb co bude v roce 2017 …

Ještě k tomu hlasování o vyslovení nedůvěry vládě. Nevím, co je za kecy, že poslanci ztratí zbytečně jeden den. Snad mají práci a tu musí odpracovat. Plat jim jde pořád stejný. Takže jestli se jeden den hlasuje o nedůvěře, nic se nemění. A myslím si, že je zcela legitimní, pokud opozice takové hlasování vyvolá. Zvlášť u vlády založené na lži a Dalíkových penězích ;)