Dnes zase o Sociálu

Sociál, to je ta srandovní parta, kde je každý něčeho ředitel, ale sýkorkám nikdo nenasype. Pamětníci si jistě budou pamatovat na jednoho arcizmrda, který se tady projevoval zhruba před rokem. Jeho chování se vyznačuje tím, že má sice malé koule, ale o to více všem sprostě nadává a myslí si, že má patent na rozum. (Ne, dneska se postiženým smát nebudeme.)

A protože šéfredaktorem Sociálu je RF, stane se občas, že doň pronikne i nějaká inteligentní myšlenka. Není mi tedy moc jasné, jak s těmito “osobnostmi” může vydržet, ale člověk nemusí chápat všechno :) .

I stalo se znovu, že do Sociálu pronikla inteligentní myšlenka. Konkrétně článek o globálním oteplení, jehož autorem je Jan Průša. Napsal jsem k němu komentář zhruba takového znění:

Dobře jsi to napsal, Honzo. Socialisti musí být vzteky rudí. (Oni jsou vlastně rudí pořád. :))

Co myslíte, že se stalo? Ano, hádáte správně. Arcizmrd mi ten komentář smazal. Nic proti tomu, kdyby to byly jeho stránky, jenže on tady není majitel, pouze správce (tedy pardón — online ředitel). A zajímalo by mě, zda majitel, což je další srandovní parta stejného typu, ví, jak je jeho web spravován. Třeba sem nějaký hlavoun přijde a záležitost nám vysvětlí.

Ještě než mi napíšete hovadský komentář, něco bych vám rád řekl. Ne, nepovažuji smazání svého komentáře ani za cenzuru ani za nic špatného. Ano, já mažu komentáře pořád. A vždy jedním dechem dodávám — napiš si to na svůj blog. Což je přesně to, co jsem teď udělal. Škoda jenom, že sem Jan Průša nechodí a nepřečte si to.

PS: Čekám obsílku…

5 thoughts on “Dnes zase o Sociálu”

  1. ještě dva tři roky poctivého psaní a třeba ti to půjde jako hulánovi. (hulán pro mě není urážka, čtu ho a je dobrej. :)) zatím pěkná snaha.

  2. Nesnažím se být jako Hulán. Ale když mě k němu a k D-Fensovi arcizmrd přirovnal, bral jsem to jako pochvalu :) . Natušil jsem, že nějaká křehká dívenka může číst RH. Jak se ti to stalo? ;)

  3. Pan Fišer se o tom dozvěděl až nyní a věc projedná. Již brzy přejde web Sociálu do jeho ústavní péče, takže se budou samozřejmě dít věci!

Comments are closed.