Doba šílí, nebo je vymknutá z kloubů?

Moc jsem toho sem vposled nenapsal, já vím. A to jsem si kolikrát říkal: To jde okamžitě na blog. Ale nešlo. Taky jsem měl sto chutí ublognout se o kdejakých věcech, jenže to bych xmrti urazil půl světa.

Projděme si to v neuspořádaném pořádku.

Potřebuje truhlář vědět, na jakém fyzikálním principu funguje majzlík? Potřebuje to umět dokázat? Myslím, že ne. Spíš potřebuje umět majzlík používat v pravém čase a pravé chvíli správným způsobem. Proč se ale matematici tváří, že matematika nemůže sloužit právě jako ten majzlík? To je její hlavní smysl, být dobrým pomocníkem. Dokazování, zda x náhodou není jeden z měsíců Jupitera, si mohou nechat na amorózní kroužek mat-fyzáků & iesáků.

Na co jsou přednášky, kde nějaký zasloužilý docent promítá definice, kterým nikdo v sále nerozumí? Na co jsou povinná cvičení, na kterých se nic necvičí? Na co jsou vůbec cvičení povinná?

Na co jsou studijní povinnosti během semestru? Jsem dospělý člověk a dokážu za sebe být zodpovědný. Dokonce se dokážu připravit na zkoušku i bez toho, aby mi někdo stál celý semestr za prdelí. K nevíře.

Představte si, že máte dva lístky třeba do ZOO a samotnému se vám nechce. Váš dobrý kamarád (?) se zaříká, jak strašně rád by s váma šel. Všechno, co pro to musí udělat, je zvednout zadek. Ale zadek nezvedne. Lístky propadnou. Když se vás pak zeptá, jak bylo v ZOO… měli byste taky chuť hodit ho gaviálům?

I když ho gaviálům nehodíte, ale pouze naznačíte, že to je krajně nevhodná otázka, protože by se vám taky mohly splašit kladiva… je normální, že se urazí? Je.

Je normální, že se s někým domluvíte na nějaký termín, na to se on vykašle a tejden o něm není slyšet? Je.

Stejně vždycky nejvíc lituju toho, že mu/jí nedokážu nikdy pěkně od pliciček říct, jakej je kretén / jaká je kráva. :-/ (Oprava: Tento odstavec nenavazuje kauzálně na předchozí odstavce.)

Koukáte na Útěk z vězení aka Prison Break? Sračka, co? Teda neni to tak hrozný, ale na to, jak kolem toho byl takovej humbuk je to teda docela slabý. No nic. Chtěl jsem se zeptat, jestli vám nepřišlo divný, že holka jménem Nika Volek by měla bejt Češka. Mně to divný přišlo.

Nejlepší je stejně Dr. House.

Čtu knihu Derren Brown: Magie a manipulace mysli. Ten kluk ušatá to má fakt zmáknutý ;)

Už nemám jenom desktop, už mám i notebook :cool:

Spustil jsem nový web Le Tour. Je to web, který nebude zajímat takměř žádného z návštěvníků tohoto webu, což mi dělá radost :) . Realistické očekávání: Bude to mít ještě míň diváků než Big Brother na Nově :)

Objevil jsem magazín Šedá zóna. Místy zajímavé.

Viděl jsem další film s Rachel McAdamsovou. Jmenoval se Wedding Crashers, česky úplně nesmyslně Nesvadbovi. Bavil jsem se u něj stejně dobře jako u všech třech předchozích.

V IKEA jsem si koupil tři nože. Celkem za 19 Kč. Nekupto!

Na CEP tentokrát pozvali takového exota, že s ním nesouhlasili dokonce ani všudypřítomní socialističtí přicmrdávači!

Byl jsem šokován. Holka (!), navíc pěkná (!!), navíc na ekonomce (!!!) měla prezentaci o jaderný fyzice (!!!!). Řekněte wow.

Můj kamarád je blbec. Nebo spíš vůl podle Werichova: Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vzít bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Je v tom nějaká zákonnitost, nebo prostě jenom špatná karma, že na každym kroku jsou Samý Blbci? (Mimochodem, to by nebyl dobrý název rockové skupiny.)

Jo a ti gaviáli — to jsou takoví krokodýlci, co maj hrozně úzkou tlamu. Maj je v pražský zoo jako jediná zoo v Evropě. Pojďte se na ně podívat ;)

Dobrou noc.