7 thoughts on “iKrám”

 1. viděl jsem nabídku od O2 a musím říct, že se mi zalíbila. za 600 člověk prakticky dostane neomezené volání + data, a iPhone je jeden z mála telefonů, u kterých bych to i využil (resp. iPhone je jeden z mála telefonů, na kterých se to dá zužitkovat). stačí se podívat na většinu on-line aplikací, které k něčemu jsou, a skoro všechny z nich mají extra iPhone-verzi… ať už jde Gmail, Gcalendar, Gdocs, atd.

  stroje od HTC jsou pořád dvakrát tak dražší, nemluvě o tom, že nejsou vůbec cool ;-)

 2. Mně teda stroje od HTC přijdou dost kůl, ale to je jedno. Kromě toho, že iKrám je zbastlenej bazmeg, si nedokážu představit používání telefonu bez hw klávesnice.

 3. HTC mi přijde taky hodně cool.. Jednu chvíli jsem i uvažoval o tom že si koupim TyTN II :) Asi před měsícem :) A pořád uvažuju, ale ještě nevim.. iPhone by taky nemusel bejt špatnej.. A možná si nekoupim nic a ušetřim :)

 4. No právě, ty money, to je taky jedinej důvod proč ještě pořád uvažuju a nejednam.. :)
  Ale typ v O2 mi nedávno říkal že už mam nárok na novej telefon, tak jsem si říkal, že bych moh dostat zvýhodněnou cenu a to už stojí za zvážení :)
  Po státnicách to pořádně promyslim a možná si ho koupim za prachy co jsem si zarobil o prázdninách.. A jestli se mi podaří střelit ten můj superfone, tak to budu míst skoro za hubičku :)
  A pak tě necham si ho pohladit, neboj :)

Comments are closed.