Jak na holky? (blognuto pro kokty)

Při prohzlížení diskusí na zpovědnici někdo odkazoval na stránku Qark.net. Prohlédl jsem si ji tedy a zjistil, že se jedná o stránku, jakou jsem ještě neviděl. Nějakej týpek, co si říká Qark, tam píše o tom, jak maj kluci balit nebo zabalit holky. Doporučuju všem, aby si to přečetli. Za prvé ten chlápek říká pravdu (kterou si možná mnozí z vás nechtějí přiznat), za druhé to není žádný namyšlený týpek a za třetí píše věcně a srozumitelně. Např. jeho jablečná typologie baličů je vpravdě skvělé dílo.

Mýtus: Jste škaredí a stojíte za houby. Každá holka vaše kvality pozná pouhým pohledem a hned vás pošle k šípku – blbost.

Nikdo to nepozná, kromě vás. Jste tak dobří jak se cítíte. Myslíte, že vás holky posuzují podle toho, jak vypadáte? Kdepak. Sice to hraje určitou roli, ale pokud se osmělíte, dostáváte bonusové body oproti ostatním soupeřícím. A tyhle body vám většinou zaručí vítězství. Sedět na prdeli a hledat výmluvy je blbost. Lepší je překřičet svoje rozbušené srdce a holku aspoň oslovit.