Již tento pátek!

Hééééééj! Tímto na blozích Shit happens! a Déčáci vyhlašuji týden déčáckého maturáku. Budem tu mít ohňostroje, chlast, catering, sprostá slova, dobrou náladu a prostě všechno co k takovejm správnejm oslavám patří.

Každej den tu taky bude jedna vychytaná fotka z déčáckého života. Pokusím se poukázat na zajímavé osobnosti, zajímavé události i zajímavé články. Bude to takový hodně zestručněný obsah dokumentu, o kterém si více povíme zítra. Nyní tedy k dnešním hrdinům.

Dnes si tedy zlehka připomeneme prvák. Veliký dojem na nás udělal Ondra tímto svým skokem do nového tisíciletí.

Až později bylo odhaleno, že tuto činnost trénují chlapci v jeho rodné Stříbrné už odmalička a to tak, že skokan stoupne na bodáky vidlí a někdo jiný ho poté katapultuje vstříc novým gymnaziálním dobrodružstvím. A protože odkazů na Lyžák není nikdy dost, tady je další ;).

Chtě nechtě také musím zmínit největší horolezecký počin všech dob. A proč to popisovat jinak než poukázáním na článek Jedi Springfield Show.

Česká Lípa, Washington (kuř) – Jednoho mrtvého a na dvacet psychicky postižených si vyžádala včerejší akce extrémistické skupiny Úchylní lampolezci, známé například atentátem na BGC (Bill Gates Centrum).

Incident se odehrál uprostřed frekventované ulice Martina Metaxy. Jak nám sdělila jedna z obětí (nějakej řiťopich Kaly), vše se odehrálo velice rychle. Kromě toho, že nám zdělal sedačky našeho firemního vytuněného golfa, nám jiný postižený, jistý Dan Kůlna, popsal podrobně celý incident: “Uh, ugh, ughrrrr, ňaf!”. Víme tedy, že terorista několikrát (tzn. opakovaně) vylezl na lampu místního veřejného osvětlení a pokoušel se jí rozkývat. Tím opakovaně (tzn. několikrát) šokoval nicnetušící kolemjdoucí. Nakonec sjel dolů a potetovanými faldami udusil známého chebského bosse, šéfa Vyhulené chebské mafie a Chebského houmlesactva, Zdeniše Smrčiho, který se zde náhodou objevil. Jen okamžitý zásah Psychiatrie ČR spolu s Policií SRN zabránil pokračování násilí.

“Však von dostane držkovou, zmetek jeden vožralej!”, takto se vyjádřil na adresu zadrženého člen zásahové jednotky Petr Mácha. Zda svůj slib splnil se nedozvíme. Obyvatelé České Lípy jsou však stále neklidní z obavy před dalšími útoky. Například místní vyhlášená pekárna U Tomeše zkrátila pracovní dobu o hodinu a najala slaboduché pracovníky.

Událost, která ovlivnila životy tisíců lidí z České Lípy, byla kritizována i v zahraničí. Prezident USA-a-ma Jirka Chodec Keř prohlásil: “We are building a big building.” Jeho výroku kontroval prezident Ilja Ras Putin: “Nu pagadi”. Britský premiér Tony od Hami na celou záležitost reagoval chladně: “What the hell is fucking going on?”, a navrhl carskému Rusku stavbu plynovodu.

(vuřt)

Nuže, co k tomu prdnout za fotku? Bohužel nemáme z tohoto počinu ničehož nic, tak snad že bysme sem dali něco obecně něco z vejletů, protože v příštích dnech tolik prostoru zase nedostanou.