Když se řeší závažné věci

Veřejný dluh České republiky přesahuje 1000 miliard Kč (100 tisíc korun na hlavu). Jenom tento rok zaplatíme na úrocích 50 miliard korun. V České republice neexistuje pravicová politika. Premiér podpisem Lisabonské smlouvy ohrožuje samu existenci České republiky.

Ale poslanci mají na práci důležitější věci.

A co ta Ivetka? Postará se Jiřík Pomeje o jejího Arturka, nebo ne? Dělá mi starosti ta holka…

5 thoughts on “Když se řeší závažné věci”

  1. Emigruj a až budeš na otcovské dovolené, dej nám vědět! :wink: :smile:

  2. To je důsledek demokracie. Každej idiot má potřebu prosazovat to, co se mu přes noc urodilo u zadnice – tedy nápad. No a taková blbka se jednou probudí, má hovno co na práci, nudí se a tak vymyslí změnu názvu. A nezamyslí se nad tím, že slovo dovolená nepochází ze slova dělat hovno, ale dovolit – tedy ve smyslu dovolená absence ze zaměstnání.
    A politici jsou šťastní jak blechy, že se mluví o tom, jak to přejmenovat. Lidi si kliknou na anketu, pohádají se okolo naprosto zbytečné věci a život jde dál.

  3. Stojí za úvahu, zda by poslanci neměli být vybíráni losem. Ušetřilo by se za volby a příspěvky politickým stranám a nemyslím si, že osazenstvo PS by bylo horší než dnes. Dokonce si myslím, že při výběru losem by tam bylo víc pravičáků.

Comments are closed.