Mám vztek

A kdyby se vám za měsíc stalo to samý, co mně za dnešní den, tak byste ho měli taky… :evil:

Do prdele. Já bych do toho kop!

Obvykle mám ve zvyku počítat celou noc ještě k předchozímu dni a nový den začínat vstáváním. Nechám to tak i teď, i když se tím připravím o několik zajímavých příběhů o nadržených Němcích atp.

Nový rok prakticky začal Partií s hosty Martinem Komárkem a Alexandrem Mitrofanovem. Páni, já zíral. Aby byli oba oponenti chytří aspoň jako tito dva, to jsem nezažil snad od dob debat Zeman-Klaus, a to jsem pravidelný divák. Za výjimku by se snad dala ještě považovat debata Přemysl “Měkkýš” Sobotka vs. Miloš Zeman. Šimůnek by tam měl takové hosty zvát častěji.

Pak jsem odjel do Prahy. A tím to začalo. Blbci v autobusu Student Agency nám neřekli, že budem čekat půl hodiny jako vocasové v Letenskym tunelu. Kdyby to řekli, vystoupil bych promptně na Dejvický. Opět nefungoval v autobuse záchod, takže jsem se málem poscal. Bylo to tak akutní, že jsem dokonce zcela vážně zvažoval použití veřejného (!) záchodku na Florenci (!!). Nakonec ale přece jenom vyhrál McDonald.

V autobuse jsem se taky dozvěděl, že mi nefunguje mail. To je snad nějaký zákon schválnosti. Když mi chodí tuny řetězáků, tak funguje bezvadně. Když mi ale jde o džob, najednou nefunguje. To bych se picnul.

Doma jsem si přichystal několik souborů, které si nesmím zapomenout. A co myslíte? Zapomněl jsem si je!

Též jsem si doma zapomněl kabel k tiskárně, kterážto je tím pádem nefunkční do doby, než opatřím si nového kabelu v Datartu na Andělu za 89 Kč.

Nakonec ta nejhorší věc — nefungujou mi nový ramky. To už jsem myslel, že do toho fakt kopnu.

Později večer jsem ještě zjistil, že jsem si zapomněl pyžamo…

Doplněno: Ještě se mi rozbil šuplík a na záchodě praskla žárovka :twisted:

Hergot, já měl vztek. Tohle nebyl den blbec, to byl spíš den idiot. Jestli by měl bejt celej rok sněhuláka takovej, tak to si radši rovnou hodim mašli. Ostatně, jak říká Bart Simpson: Mám depku, jdu si flusnout z mostu.