Moje vystoupení v Událostech

Dnes bylo možno zahlédnout můj štěk v Událostech. Kdo si to nechal ujít, tak to může napravit ve webovém archivu ČT zde. Inkriminovaná reportáž začíná ve 14:50. Ale nemuseli tam dát tu nejhorší klapku!

V dnešních Lidovkách vyšel článek o tomtéž, kde zazněla jedna moje věta. S redaktorkou jsem mluvil asi pět minut, ale že bych řekl nějakou takovou větu, to si nemyslím :)

24 thoughts on “Moje vystoupení v Událostech”

 1. Ježiš, já jsem blbec! Nejlepší je, že jsem tam napsal datum, aby to bylo jasný, a napsal jsem ho blbě. Je to až dneska (18. 10.) v 19:00. Říkám tam samý chytrý věci. Uvidíme, jak to rozstříhaj.

 2. no ty wo… já si kuli tomu teď ráno pouštěl celý Událostě.. i ty regionální.. a pak zjistim, že to je až neska večer

 3. No, za fanynky muzu rict, ze to bude jiste nejoblibenejsi relace poslednich let. Budu si to poustet denne pred spanim, slibuji! :-D Jen doufam, ze tam budes dyl jak dve vteriny, at to aspon stoji za to.

 4. já v tu dobu byl v busu… teď jsem si to zas pouštěl.. a nic.. navíc.. jaks mohl mít jistotu, že to v těch událostech bude… vždyť to neví jistě ani šéfredaktor hodinu před vysílánim :)

 5. pěkné… pěkné.. ale zapomněli tam zmínit, že martina našli díky sociálu, ačkoliv mi to slíbili. a taky tam řekli “martinovi pánkovi”, ač “martinu pánkovi” zní mohem lépe. a taky nechápu, proč vybrali ten klip, kde ses drobně přeřekl… takové chyby.

 6. Taky to nechápu. Veronika teda říkala, že je nutí k tomu, aby dodržovali stopáž, což by mohlo vysvětlovat absenci Sociálu, ale méně už to, proč vybrali tu nejhorší klapku :cry: . Jo a “Martinovi Pánkovi” zní docela divně. Na triatlonu v ML mi dali letos diplom ve stejném znění. Je to asi nějaký oblíbený.

 7. Já myslim, že ta informace o Sociálu je naprosto zbytečná… nezávisle na tom, co si o Sociálu myslim. Sice ti něco slíbí redaktor, ale editor neni lama a PR prokoukne ;).

  To s tim přeřeknutim je určitě nějaká novinářská pomsta… jsou to svině… :roll:

 8. Jistě, zbytečná. To si v podobném smyslu říkají i plagiátoři ze ZČU, jak se píše v rubrice Názoy na stránkách Sociálu :wink: .

 9. rf: Jak to souvisí se Sociálem a Martinovo výstupem? Vůbec tu poznámku nechápu, ale cítím křivdu…

 10. Sociálovi je líto, že byl podveden. Že zmínka o něm byla zbytečná – to možná z některého pohledu ano, ale faktem je, že bez Socky by ČT fešáka nesehnala. A co křivd týče, gene, tak ty si vzhledem ke svým výrokům směrem k Sociálu nemůžeš stěžovat ;).

 11. Já asi chápu, jak to myslíte, ale je to podle mě úplně mimo :). Prostě je taková informace naprosto zbytečná a neexistuje ani nějaký moralní nebo jaký nárok na to… nebo jestli se mýlím, v čem je ta informace pro diváka podstatná? :) povězte

  (a abych nebyl pochopen jinak zase… dopředu říkám, že tenhle případ nemá s citací zdroje nebo informace vůbec nic společného.. téma si našla ČT sama – viz zásadní rozsudek o příjímacích zkouškách, rozhovor s Martinem si taky natočili sami… tipy na rozhovory si novináři mezi sebou dávají a je to součást profesní praxe… a třeba slušnosti… v rozsahu TV reportáž do Událostí bych zmínku o Sociálu bral jako trapný PR… naopak v reportáži publicistického pořadu Reportéři ČT nebo Na vlastní oči jde o zajímavou okolnost a určitě by se tam mel Sociál objevit…)

  s tou křivdou… měl jsem napsat “cítím z tvých slov křivdu”, abych byl dobře pochopen… protože zvlášť v rf případě jsem pochopen vždycky jinak, než to myslim :mrgreen: já žádnou křivdu ohledně Sociálu necítím… já to nebyl, kdo chtěl podávat trestní oznámení

 12. Ty jsi asi retard, ne? My tady nemluvíme o žádnym citování zdroje, ale o tom, že to Veronika slíbila Radkovi. Aspoň jsem to tak pochopil. Já vim, že ty to neznáš, ale normální lidi sliby (a slipy) plní. :evil:

  Jo a s tim trestnim oznámením. Jestli je to narážka na to, co myslim, tak to nechtěl podávat Sociál, ale naše nekonečně skvělé MK, slunce naše jasné. Což je rozdíl. Zvlášť od dob, co jsme na šéfovskou pozici nastrčili našeho prsta, kterýho navíc ovládá jakási Evice ;)

 13. Ano, jde o to, že mi zmínka o Sociálu byla slíbena.

  Ty křivdu necítíš, ale Sociál nebo alespoň já ano :cool: . A trestní oznámení je trochu jiná záležitost. Ale nebudeme se v tom tady hrabat, hm?

 14. martin & rf: Pokud jde o ten slib, tak je to jak jsem říkal předtim… při výrobnim procesu buď ona nebo šéfeditor přišli na to, že zmínka o Sociálu je v tom materiálu nadbytečná a tak trochu PR… s tim se ale musí počítat… do tv nebo velkejch novin si člověk nemůže dát co chce, aniž by to někdo zkontroloval ;) (i když Vaculík tvrdí, že on prej muže :) .. ale myslim, že kecá

  martin: já sem rád, že tomu šéfuje někdo, na koho máme páky … navíc tu Velkou páku, kterou jsu jmenoval :cool:

  rf: já tušil, že si ty zmrdy vztáhneš na sebe… zdá se, že komunikace s rf musí probíhat na speciálním kanálu, jinak sdělení nedojde v pořádku a nebude správně pochopeno :cool:

 15. O problematiku odvolání – vysvětlení je blbost. Je hranice bodůpercentil kterou máš nebo ne – jaký zdůvodnění nepřijetí?? Mrzí mě že u tvého testu byly chyby, ale beru to jako anomálii, statistickou odchylku. Dobře že ses dovolal správného výsledku a uznání inteligence, ale všem s odvoláním psát znova že měli slabý výsledek … ?!??

  Ohledně příspěvku – pochopte nesplnění slibu reportérky, že z toho siru 13 vypustila část jeho agitátorského rozhovoru o spory se Sociálem.

Comments are closed.