Můj rozhovor s dvojctihodným Lordem Moncktonem

Lord Monckton, místopředseda UKIPu, navštívil v květnu sněm Strany svobodných občanů a ochotně souhlasil s rozhovorem pro euroSEPTIK, který jsem samozřejmě vedl já. Zde si jej můžete prohlídnout v plné podobě i s českými titulky (zmáčkněte [CC], pokud se vám nezobrazují).

V rozhovoru jsme kromě Evropské unie hovořili o spoustě témat — např. o prezidentu Klausovi, o UKIPu a Nigelu Farageovi nebo třeba o královské rodině a svatbě Kate a Williama.

V psané formě je rozhovor zde ?.

Vím o spoustě chyb v tom rozhovoru, které vznikly kvůli organizačnímu zmatku, kdy Lukáš Kovanda se svým rozhovorem pro Týden přetahoval, a musel jsem ho vykopnout, takže pak už jsme zůstali v tom baru a proti oknu (bez číšníků) jsem jeho lordstvo posadit nemohl, protože by nebyl v tom protisvětle vidět. :)

Mobil jsem si nechal zapnutý, protože hned po tom rozhovoru nás vezl Petr Mach na VŠE, tak jsem čekal, že mi možná zavolá. Vibrace jsem měl vypnout, ale v tom zmatku jsem na to zapomněl.

Všechno se to odehrávalo poměrně ve spěchu, proto je kamera třeba špatně umístěná a několikrát jsem si do ní kopnul. Navíc jsem měl slíbenou pořádnou televizní techniku, ale jako politik jsem měl vědět, že na novináře se nemám spoléhat. :)

Každopádně rád si vyslechnu námitky proti titulkům i proti rozhovoru samotnému, ať je to příště jenom lepší.

Taky děkuju Karlu Zvárovi, předsedovi pražských Svobodných, který mi ochotně zapůjčil svůj účet na YouTube, protože video je moc dlouhé pro moje účty. Délka toho videa je ostatně také důvodem, proč zpracování trvalo půl roku. :mrgreen:

MMister a Lord Monckton