Pár poznámek k fotbalu

FotbalNesouvisle

Co to je za debilní pravidlo s těma penaltama? Doteď jsem nepochopil, jak funguje.

Bejt na stadióně, osobně dojdu rozbít hubu tomu kreténovi, co tam hvízdá na píšťalku (myslim toho diváka, ne rozhodčího). Nechápu, že pořadatelé nezakročí. Takovýho kreténa by vykázali i u nás v extralize.

Je mi líto Čecha. Bylo to poprvé, co jsem viděl Čecha udělat takovou botu. Ale Čech je ten poslední, komu bych něco vyčítal. Poslední čtyři roky, kdy celá naše reprezentace hrála velký hovno a jenom se válela na hotelu se šlapkama, nás Péťa Čech zachraňoval od blamáží. Jemu by se mělo děkovat před nastartovanou vejtřaskou!!!

Stejně je mi líto Kollera. Jestli končí, tak budu smutnej.

Naopak mi není líto toho arogantního hovada Brücknera, který čtyři roky lpí na stejné sestavě, která čtyři roky hraje stejně mizerně. Aby nemusel přiznat chybu, nestavěl ani Fenina se Svěrkošem.

Kdybysme postoupili, byl by to vrchol nespravedlnosti. Velká nespravedlnost byla už to, že na Euro se dostaly tyhle lamy, ale Anglie ne.

Doufám, že Euro vyhrajou Protugalci. Přinejhoršim Holanďani.

Ty komentáře a zpracování zápasů jsou strašný. Někdy jsem skoro rád, že jsem nucenej koukat na čínskej stream.

Proč v tý znělce Eura kope do míče Brazilec?

Ty dresy jsou fakt na poblití.

Hezkou noc.

PS: Jak říká Eva na svém zaheslovaném blogu: Já a Eva hledáme na sobotu někoho do trojky do Chodova… Výběrové řízení proběhne během týdne v naprostém utajení. Tak se hlaste na naše maily!

15 thoughts on “Pár poznámek k fotbalu”

 1. Co tak pozoruju, tak Bruckner Ti nak lezi v zaludku. Ale tak pokud vim, tak uz to bali, tak snad prijde nekdo lepsi (co to ve fotbale je nechme jinym :-)) Já Čechům výhru přála a jak nutno dodat dost najivně jsem si myslela, že naký turecko je nemuze dostat. No, bylo to trapny a smutny..

 2. Tak to chce asi velkej pozorovací talent, když jsem to tam explicitně napsal. Když nerozumíš fotbalu, nemusíš se k němu vyjadřovat, víš to? :)

 3. Neni pravda. Rezignoval na tu mnohem méně důležitou funkci. Na té mnohem důležitější zůstává. :mad:

 4. Machys: Zdenis je kokot :mrgreen:
  #13: Neni pravda. Zdenis je kokot a jeho úd není tak dlouhý, jak se všeobecně spekulovalo :mad:

 5. Machys: Lisabonská smlouva neobsahuje vlajku a hymnu, a proto to neni ústava.
  #13: Neni pravda. Sice neobsahuje vlajku a hymnu, ale všechno podstatné zachovává. Dokonce ustavuje EU. Je to proto ústava. :mad:

 6. ten tvůj příklad už to trochu posouvá jinam…

  “košťál rezignoval” je pravda – jen to není CELÁ pravda (což hanebný autor věděl a porušil tim všechny novinářský kodexy, včetně toho severokorejskýho :cool: – to nikdo nepopírá)

 7. Je to sice pravda, ale taková trochu lživá, protože když se řekne jenom “Košťál rezignoval”, tak co si představí prostý občan? Že jde to hovado od válu. Což není ani trochu pravda.

  Vidíte, co za lidi píše do novin? Lidé, bděte! :wink:

 8. k těm novinám, dnes v MF o automatech s čokoládovými tyčinkami = děs a hrůza. malí smradi nejsou tlustý z nějakých tyčinek, jak podsouvají titulky a vůbec celé články. já tak nesnáším tohle zjednodušování a bombastičnost.

 9. Ano, vím a že Ti leží v žaludku jsem odpozorovala už dřív podle nějakých Tvých vyjádření, teď si to písemně opět potvrdil.
  V novinách píšou spousta hovadin (viz Martinova oblíbená Lisabonská smlouva a jedna pošahaná tabulka z četky, kterou otiskli i v Lidovkách, čímž u mě hodně klesly, neověřovat informace a otisknout takový slátaniny, tomu říkám průser ), ale mladí nadějní žurnalisté to chtějí (najivně) měnit ;-)

 10. Chce ovšem kus kumštu pohoršovat se nad nekompetentností a pak napsat dvakrát na jedný stránce slovo najivně a další perly typu i/y. ;)

 11. slovo najivně se mi libí víc nez naivně:-P ke klesly si teď muzu vymyslet, ze jako ty clanky;-) nebo priznat, ze sem na to moc nevidela :-( :cry: a jinak jak si sam rek, takovy veci by opravil korektor nebo nadrizeny, ze se podepisou pod neco, co si ani neoverej je vetsi pruser nez preklepy, k tem sem, myslim, este docela tolerantni.

 12. ad košťál: já právě nepsal příspěvek do novin ani na blog prostého občana.. :cool: ale na ten tvuj :wink:

 13. Ale muj blog čtou i prostí a slušní občané, kteří nemají v té mafii, co si říká ČMFS přehled. ;)

Comments are closed.