Pěknej bordel od dob, co mi zrušili blog

Šárka ZáhrobskáOd okamžiku, kdy se zjistilo, že jsem neplatič, se na světě seběhlo tolik událostí, který jsem nemoh napsat na svuj bložínek, že je musim napsat teďka všechny najednou. Vyhrňte si rukávy (globálně se otepluje a tenhle článek bude trvat dlouho, tak nechci, abyste měli úpal), pohodlně se usaďte, dejte si zmrzku (zase globální oteplování) a jdem na to.

Začněme, co se blogu týče. Proběhnou nějaké změny, jak už bylo řečeno. Poslední komentáře se určitě zase vrátí. Pravý sloupec projde trochu obměnou. A komentáře projdou obměnou největší. Občas budu komentáře zakazovat, občas mazat (kdo napíše něco o cenzuře, nemusí dál psát, stejně to smažu, protože to je blbost jak stodola). Komentářová služba 2.0 totiž občas funguje tak, že mě to štve. Momentálně jsem ve fázi naštvanosti na komentáře :).

O cenzuře se taky mluví v tomto nesmyslném článku o Google Earth. Bože! Lidi fakt neví, co je cenzura a co je soukromý vlastník. Tématu se také věnuje Arthur Dent ve svém pravidelném a pravidelně vynikajícím sloupku zde.

StB (česká Stasi, akurát ne tak bohatá) (a k tomu Lidové milice) vydala další čtyři tajemství. A to díky tomu, že na ministerstvo přišel Ivan Langer, pěkně ho vyčistil a instaloval tam Žáčka (ne toho básníka). Mihál — skandál, Lambert — skandál, Tošovský — Havlův skandál, Nohavica — fuj. Jsou to všecko navíc naprostý, na radši nebudu říkat co, nebo dostanu tvrdý lože a chlebovou pochoutku. V Partii na Primě se střetli Kováčik a Benda. Kdybych byl Benda, asi bych se neudržel a jednu tý komunistický svini bych fláknul. Hergot, to mě namíchlo.

Poslal jsem poslední přihlášku. Tentokrát na čurnamentalistiku. Jenom sem potřebovali životopis :/. Byly fronty :/. Ale ostatní přihlášky mám přijatý :).

Lupus konečně začal blogovat! Ještě větší radost by mi ale udělalo, kdyby začal blogovat Zdenis. Z rodiny mmister.com odchází Gen. a s ním i jeho DrD. Už mají sbaleno svých pět švestek i mysql databáze. Uchýlí se kamsi na machys.net (no-follow).

Měl jsem maturák. Byl jsem na něm tak nemocnej, že jsem musel celej den fetovat, abych na něm vydržel. Při předtančení jsem si natáh stehno. Stužkování pro mě bylo utrpení, protože mi bylo vedro jako kráva (vida, zase to oteplování). Muzika po půlnoci byla vyloženě ***, zase by bylo tvrdý lože. A někdo mi ukrad prachy :'(. Asi dva tyšice za noviny.

Obsluhoval jsem anglického krále. Zbytečný film. Vůbec neni tak super hype pipe, jak všichni dělaj, ale zas do Kameňáku má daleko.

Zrušili mi nedělní reprízu Zoufalých manželek. Miluju Gilmorovic holky. Z JAGu někam vysmrděl Chegwidden a já vůbec nevim proč a kam, protože to dávaj, když jsem ve škole :/; McKenzieová chodí s Webbem. House má rande s Cameronovou *IN LOVE*. Druhej díl Hannibala je pěkná blbost. Zvlášť jestli si máme myslet, že si ufik ruku. To by byla blbost úplně korunovaná. Jsem zvědavej na čtvrtej díl, co teď natočili.

Záhrobská je mistryně světa! Chápete to? Mistryně světa ve slalomu (!) ze země, kde nejsou hory. Kdy vyhrají Spojené arabské emiráty MS v hokeji? Nejlíp o tom napsal Roj.

Uzavření extraligy je podle mě férová věc. Ještě jsem neslyšel nikoho, kdo by si to myslel. Všichni si myslej opak. Abych mohl být obviněn z podjatosti — fandim Vsetínu. Abych z toho mohl být zase vyviněn — moji podporu má tato myšlenka už od doby, kdy měl Vsetín jenom tři tituly (= od doby, co sleduju hokej).

Dostal jsem z fyziky 1- z látky, které jsem za mák nerozuměl. Z látky na začátku roku, které jsem rozuměl, jsem dostal 4. Pak mi někdo bude tvrdit, že známka je závislá na vědomostech. Nepřímo úměrně?

Radek byl v Alpách. Eva byla v Alpách. Bříza byl v Alpách dvakrát. Jeho bratr mi zaflusal vindstopa.

Sloupky Arthura Denta by měl každý číst. Povinně! Žirafka kvůli tomu dokonce zřídila tento RSS kanál. Žirafka je RSS-Mann :).

Václav Klaus byl v Japonsku. Na své stránky napsal několik postřehů. Líbil se mi ten, kde napsal, že japonská nádraží připomínají letiště a k našim C. K. nádražím se nedají přirovnat :mrgreen:.

Becks odešel za oceán. Ronaldo do AC Milán. Přestoupit měli, ale jinam. Kokti. I když na americkej pobyt Beckse jsem zvědavej.

Senzibilka postavila kdeco na nohy a kdeco na hlavu. Čtěte Pixyho komentář. Uvnitř i ten od pana Marka (a ať vám neupadne hlava).

Přístě si proberem to, co označilo Waffen-RSS v mé RSS čtečce.