Pod mými křídly

Jednou za čas neni špatný udělat si malou rekapitulaci. Takže tady je seznam webů, který žijou/živoří pod mym účtem někde v americký divočině.

Shit happens! — Tento blog, všichni ho znáte. Za ta léta už jsem na něj napsal přes 1000 článků. Nějaký bych ale měl smazat :)

Déčáci — Třídní web, už zakonzervovaný a mrtvý. Teď už slouží jenom jako muzeum našich vylomenin. Když budete mít štěstí, natrefíte na článek, který vás pohorší. Je jich tam dost takových. Jak se vyjádřil Majkl, tenhle web je záchod internetu. Kdybych v době, kdy jsem chodil na gympl, věděl o tom, že existují hostingy, které nabízejí hosting několika domén na jednom účtu, dávno by adresa byla déčáci.cz.

Le Tour — Web, na kterej jsem docela pyšnej (na Déčáky jsem taky, ale záchodem internetu se radši nikde nechlubim :) ). Psal jsem tam loni každodenní bleskové zpravodajství z Tour de France, a přestože jsem na to byl sám, myslím, že se mi to docela povidlo. Samozřejmě bych si to představoval mnohem lepší, ale to v jednom člověku fakt nejde zvládnout. Za chvíli se vrhnu na novou sezónu. A pokud by mezi vámi byl někdo, kdo by byl ochoten pomoci — a nemusí vůbec rozumět cyklistice — má dveře otevřeny.

Mixed By Ivy — Nejmladší přírůstek na mém hostingu. Tenhle blog není jako ostatní blogy. Ivy zapisuje svůj život tak, jak se odehrává. Nepíše donekonečna o politice, píše o tom, co jí potkalo, nebo naopak nepotkalo, ale chtěla by, aby jí to potkalo. A píše to skvěle. Jeden z mála blogů, kam se člověk vrací přečíst si staré články, aby mu zlepšily náladu. Kreslí a píše Ing. Iva Hromková. (Taky vás tak baví dávat do článků věci, kterým rozumí tak dva tři lidi? :) )

Destiny — Píše studentka žurnalistiky. Začtěte se do nějakýho článku a jestli ho pochopíte, napište mi překlad. Já nerozumim ničemu, i když bych rád. Ale jdou zprávy, že ostatní tomu prý rozumí. Obzvlášť jeden šifrolog, který zkoumá každou větu stokrát.

Plumm — Artblog studenta Ústavu umění a designu. Škoda, že ho poslední dobou celkem zanedbával, protože fotí a kreslí pěkný věci. (Pokud tam zrovna nedává ty svoje figury…) Pročtěte si to a pokochejte se ;)

Galerie — Moje osobní galerie + galerie Déčáků. Je tam toho spousta. A spousta tam toho taky neni, protože Machys je línej zabudák.

DrD Web — Ani jsem nevěděl, že to je ještě v provozu. Kdysi, když Machys ještě dělal PJ, tenhle web sloužil… ani vlastně nevim k čemu :)

D-Team — Ani o tomhle webu jsem netušil, že ještě funguje. Býval to třídní web mojí druhý třídy. Potom nějak pomřel.

FAni4 website — Též mrtvý web spolužáka Franze Dostála.

gen.mmister.com — Nemrtvý web Machysův. Zhruba jednou za rok tam něco přidá.

LiveSTRONG — S tímhle webem jsem ještě ani nezačal. Už jsem dokonce vymyslel, co by mohlo být jeho obsahem, ale život plyne tak rychle, že ještě nebyl čas ani na jeden text :???:

To jste nevěděli, že toho mám pod křídlama tolik, co? Já taky ne. :) A to jsem ještě jeden blog zatajil, protože nevim, jestli mám právo ho odtajnit.