Pravičákův průvodce po politické galaxii

Tak jako před každými volbami, i letos zveřejňuje Shit happens! doporučení, koho by měl volit volič disponující Zdravým rosumem™.

Mnoho práce za mě letos již vykonal neznámý autor tohoto rozhodovacího stromu.

Přesto bych chtěl dodat něco teplých slov, která zahřejí u srdíčka.

1. Strana svobodných občanů
Samozřejmě, jsem nejen zakládajícím členem, ale také hodnostářem :cool: , takže u mě ani jiná volba nepřipadá v úvahu.

Ale mám za to, že jsou i jiné velmi dobré důvody proč volit tuto stranu, i pokud nejste jejím členem. Svobodní mají rozhodně nejpravicovější program široko daleko. Mají v programu všechno promyšleno a propočítáno. To nemá žádná jiná strana včetně parlamentních, které si k tomuto účelu často zneužívají ministerské aparáty.

Svobodní chtějí pryč ze Čtvrté euroříše, nového RVHP, nové Říše zla. Svobodní nechtějí euro (ale to už dneska asi nechce nikdo kromě několika bláznů z IES). Svobodní si nemyslí, že člověk je zločinec jenom proto, že jezdí autem. Naopak si svobodní myslí, že deficitní státní rozpočet je svinstvo odporné, a proto chtějí vyrovnaný rozpočet okamžitě a bez zvyšování daní. Vědí, jak na to.

A ne, nemyslím si, že hlas pro Svobodné je vyhozený. Minule jsem volil ODS. Celé čtyři roky mě za to fackuje hanba. I díky mému hlasu prosadila ODS taková svinstva jako je Lisabon, antidiskriminační zákon. směrnice REACH, zelené daně, přimíchávání biosraček do benzínu atp. To byl vyhozený hlas! Nebo spíš hlas ďáblovi. Výměna Topolánka za Nečase je asi jako výměna komunismu za socialismus. Svobodní se do parlamentu nejspíš nedostanou, ale hlas pro ně je hlas pro svobodu.

2. Koruna česká
V té mizérii českých stran je tahle ještě docela dobrá. Ideální koaliční partner pro Svobodné.

3. Česká pirátská strana
No, nemyslel bych si, že někdy doporučím k volbě stranu, kde třetina jsou levicoví anarchisti (ano, pravicový anarchismus existuje), třetina zhulenci a třetina fašisti (čímž nemyslím nacisty). No, ale přišla bída na kozáky. Pokud se z nich jednou stane strana, která bude mít i jiný program než to, že chtějí zadarmo stahovat porno z internetu, možná se stanou dalším přirozeným spojencem Svobodných.

A ta jejich Ofélie Brabcová, nebo jak se jmenuje, je docela pěkná.

4. Občanská demokratická strana
To, co ODS za ty čtyři roky předvedla, mě sere nehorázně. “Neuvěřitelně se mnou mává, co je to za kurvy,” abych citoval komentátora jménem EM z dob, kdy bylo Virtually.cz ještě pravicový server.

Proč mám ODS v doporučeních? Některým lidem se nedá vysvětlit, že nemusí volit parlamentní stranu. A pokud tedy chtějí mocí mermo volit nějakou zavedenou značku, tak ať proboha volí ODS. Tam jsou aspoň občas záblesky inteligence (jakási pozitivní deviace), čehož se u ostatních stran (viz níže) nedostává ani náznakem.

Čímž jsem snad dostatečně odpověděl na to, které strany bych volil, pokud by tu nebyli Svobodní.

V žádném případě nebrat tyto strany (opačné pořadí, takže čím nižší číslo, tím horší):

7. Zemanovci
Sice je to strana komunistických veksláků, v jejímž čele stojí hulvát bezpáteřní, ale v té mizérii je Zeman jeden z nejlepších politiků na volebních lístcích. U Zemana je oprávněný důvod domnívat se, že se v Bruseli neposere do kalhot jako všichni ostatní.

6. KDU-ČSL
Těžko k nim říct cokoliv bližšího, protože netuším, jaký mají tento den zrovna názor.

5. Komanči
Totalitní strana, jejíž program zná každý až moc dobře. Přesto dokázaly hned čtyři strany překonat její laťku, za což u mě mají velký disRESTECP! Jako plusový bod si tato strana započítává odmítání Lisabonu (které z jejich strany nechápu).

4. Socani
Jako co dodat k týhle straně kolotočářů a veksláků?

3. Zelená strana
Totalitní strana Zelených Khmérů, díky jejímž eurohujerským a globálně oteplovačským politikám musíme jezdit na kukuřici místo benzínu, což nám zdražuje benzín a černouškům jídlo, takže umírají hlady (bez nadsázky).

2. TROP 09
Druhá nejhorší strana na naší scéně, kterou média (i voliči) mylně vnímají jako pravicovou. Tuto stranu jsou odhodláni volit lidi, kteří by nikdy nechtěli komunisty ve vládě. Ale vzpomeňte na Kalouskův veletoč (kterým si vysloužil ministerstvo financí), kdy domluvil koalici se socanama a komančema. Bych blil!

Tuhle stranu jsou odhodláni volit lidi, kteří by nikdy nevolili lidovce. Přitom ve 14 krajích jsou lídry 4 bývalí nestraníci a 10 bývalých lidovců. Bych blil!

Tuto stranu jsou odhodláni volit prý pravičáci. Přitom tato strana je eurohujerská, globálně oteplovačská a bankrotářská. Za loňský dvousetmiliardový deficit může mafián Kalousek, jak jsem psal už několikrát. Bych blil, bych blil, bych blil!

Update: Pěkně o nich napsal taky D-FENS.

1. Veřejné věci
Strana bez myšlenek a bez programu, u které člověk neví dne ani hodiny, co provede. Jejich eurohujerství (socialismus) je odpudivé zrovna tak jako jejich zápal pro agenta provokatéra (socialismus) nebo trestání majitele auta za něco, co provedla jeho babička, když jela od dochtora (socialismus). Navíc to, že mají po ODS a socanech největší kampaň, ve mně vyvolává nepříjemné otázky. Ale musí se nechat, že ta ThDr. Fuchtle Blonďatá vypadala na billboardech pro eurovolby dobře. Líp než John.

Ostatní strany mi nestojí ani za zmínku.

One thought on “Pravičákův průvodce po politické galaxii”

  1. Souhlas s VV…. To je sračka bez programu a John pro mě není důvěryhodná osoba …financování této strany mí připomína něco o svícnu a o tom, kde je největší tma…

Comments are closed.