Se socialismem na věčné časy

Ampelmann

Chudák Ampelmann. Zvoní mu hrana?

Švédové zavádějí korektní značky, panáčkům obléknou sukýnky

Podle mě si kladou zbytečně malý cíle. Podle mě by ženský měly mít vlastní stát, nebo ještě lépe planetu. Aby se náhodou nestalo, že se na ženskou někdo — považte — podívá, nebo — až se to stydím napsat — jí dokonce osloví! Neslýchané! To se musí zarazit!

Jestli se tyhle socialistické imbecily podaří odstavit od moci jinak než válkou, tak to bude zázrak a já půjdu do kláštera.

To jsem se zase nasral…

9 thoughts on “Se socialismem na věčné časy”

  1. Mi panáčci nevadí, stejně většina holek nosí kalhoty. Kdo to nechápe, měl by si pustit Divoký sny Maxipsa Fíka, ten díl, kdy Karkulka Fíkovi vysvětlila, že kvuli němu nebudou dělat zelený pejsky.
    Podívá se je podle mě horší, než osloví.:)

  2. Taky moc nechápu, co Tě tak pobouřilo na tom, že má být z panáčka najednou panenka a už vůbec ne, proč to spojuješ se socialismem.

  3. Tak po dlouhy dobe musim zase s nejakou myslenkou na tomhle blogu souhlasit. Prijde mi to jako vrchol debility a mozna zacatek dekadence ( :smile: ) zapadni civilizace – totiz vytvaret pseudoproblemy tam kde vubec nejsou a pak je opet pseudoresit, treba tak, ze zavedu panenky se sukynkama…. Jesteze tahle modni extremne genderova vlna v Cesku jeste nezapustila koreny, takze s trochou stesti umru driv, nez se podobnych semaforu dockame i u nas…

  4. Ema: pokud je to “taky” na mě, tak já s Martinem víceméně souhlasim. Nevadí mi panáčci(kt. tam jsou teď).

  5. Ne, nebylo to mysleno na tebe, LM :-) Me panacci taky nevadi, ale nechapu, proc to Martina, tak pobourilo. Vzdyt je to fuk, jestli panacek nebo panenka.

  6. Mno, já bych se spíš zamyslel nad skutečným významem této píčoviny. Osobně mi je také jedno, co je na značkách, problém je v tom, že nejde o gender řešení, nýbrž zase jen o prachy pro pár zastupitelů a jejich kámošů v soukromých firmách. Přeznačkování hodí pár zmrdečkům slušné penízky.
    Kdyby ty svoje kšefty za naše prachy alespoň trapně neschovávali za takové populistické nesmysly.

Comments are closed.