Sylvester & Tweety

Sylvester a TweetyDoufám, že už jste zpátky ve formě. Já totiž nejsem…

Nemám rád tyhle akce, kdy se člověk musí opít a druhej den se musí tvářit nemálo vykaleně. Úplně nejmíň mám rád, když je mi pak druhej den blbě :)

A proto jsem nechtěl nikam jít. Radek s Evou mě ale přesto vytáhli a vymysleli Tour de Beer. Cestou k nějaký pohledný kamarádce Lucce (myslim) jsme s Radkem vypili každej jedno Frisco a pak už nás nebavilo rozebírání psích modýlků, tak jsme se odebrali k Vietnamcovi.

Radkovi se evidentně zalíbilo, fírovi v důchodu nakecal, že je vyučenej elektrikář, přičemž nezná ani Ohmův zákon.

Po jednom pivu se nám podařilo uniknout a zamířili jsme do hospody všech hospod, do obávaného BarBaru. Jenže dnešek nebyl pro nás. Kromě Venduly tam byli všichni minimálně o 40 let starší než my a po jednom pivu jsme byli vyhozeni. Zrovna když se rozjížděla jedna akce, co se Radkovi moc líbila.

Chtěl bych se ohradit proti informacím na jednom blogu, že prý jediným tématem večera byly holky. Není to pravda. Jediným tématem večera byly Radovanovy holky. A museli jsme přeskakovat, jinak bysme to ani nestihli probrat.

Pak jsme dorazili Na Slovanku, kam jsem byl vyslán jako výzkumná hlídka. Zde seděl Honza Sokol, tak jsme vypili jedno pivo s ním. Radar tam kopnul ještě jedno za 9 sekund. Eva si dala tři vodečky a konečně s ní začala bejt rozumná řeč :)

Podařilo se mi prosadit vynechání pajzlu pajzlů s názvem Irská a zamířili jsme rovnou na Starák. Tam jsme řekli všem Happy Ňuf, a protože Jitka přehlíží svoje hosty, šli jsme radši zase pryč.

No a pak jsme se přesunuli na místo činu. Do Masky. Byl tam Brůža a balil další gymplačku. Radek tancoval s Evou jak o život. Bylo to děsně dojemný, ronil jsem krokodýlí slzy :cry: . Na jednu oldies vypalovačku jsem Evu vyzval k tanci i já, ale nějak jsem zapomněl, která to byla. Vim jenom, že to byla některá z mejch oblíbenejch.

Zde jsem jedno pivo pil asi hodinu. Možná dýl. Prostě celou dobu, co jsme tam byli, jsem pil to jedno pivo :)

Venku jsme prej dělali nějaký fotky, ale já o tom nic nevim. Kde se tu vzal ten ananas?

Cestou do Rychnova zfackovala Eva Radka. A cestou domů z Rychnova jsem umrz. Pak ještě cviky na páteř a spát. Spal jsem něco málo přes pět hodin. Od těch dob mě zhruba jednu šichtu bolela hlava a žaludkem mi prochází stádo pásovců.

Společnost mi v autobuse dělaly ladné Filipsovy křivky (to jako křivky psa Filipsa).

Bylo to legenDARY. Příští rok jdu v obleku :)

PS: Když jsem si to po sobě přečet, s údivem jsem zjistil, že jsem snad nevymyslel jedinou rozvitější větu. Asi nejsem s to…

4 thoughts on “Sylvester & Tweety”

  1. Foto mám jenom já a není to na publikování, jelikož jsou to mé kreace kdesi ve městě na chodníku… věru nic pěkného.

  2. nezbývá než zopakovat “Podařilo se mi prosadit vynechání pajzlu pajzlů s názvem Irská” ;)

Comments are closed.