Tak je to tu

Švajner kandiduje, paní Müllerová.

Údajně nechce zemi polarizovat. Není mi potom jasné, proč jeho volebním programem je: “Já být nasraná, já nenávidět Klaus.”

Údajně nesymbolizuje rozkrádání země. Není mi potom jasné, proč sedí v ČSOB, tedy bance, která náš přišla na více než 100 mld. Kč (tedy polovinu celkové ztráty ČKA).

Údajně umírá touhou diskutovat s Klausem. Není mi potom jasné, proč nepíše každý den článek do novin, proč nebloguje, proč nevydává polemické knihy o 90. letech. Proč to musí být zrovna u toho Moravce? Že by jeho jedinou zbraní byla demagogie?

Údajně by to všechno dělal jinak, lépe a poctivěji než ten špatný Klaus. Takových už tu bylo…

8 thoughts on “Tak je to tu”

  1. Vsichni jsme asi pochopili, ze uctivas a uznavas jenom Klause. Nerikam, ze Svejnar je vhodny kandidat na prezidenta nebo nedej boze byl by i dobrym prezidentem. Doufam, ze se shodneme na tom, ze je velmi podezrele, ze clovek, ktery emigroval najednou pro svuj politicky rust a zisk podliza u komunistu (uz z principu bych u nej v tomhle pripade cekala spis “havlovske” chovani). Netreba zminovat ani jeho spatnou (typicky imigrantskou) cestinu lidi, kteri mluvi cesky maximalne jednou v roce. Chci, aby hlava statu nejen znala dobre nase dejiny a vedela, co se tady vlastne deje. Ale aby tady taky trvale zila. Dost me pobavila Svjenarova zena, kdyz na otazku, jestli by byla ochotna v pripade zvolen jejiho muze trvale presidlit do Cech, svou odpovedi, ze je to strasne vzrusujici. Pani Svejnar bych nechala vzrusenou jen tou predstavou a budu doufat, ze stejny nazor maji i volitele..

  2. To jste to asi všichni pochopili špatně. Rozhodně není pravda, že “uctívám a uznávám jenom Klause”.

  3. Je to jasný we, uctíváš a uznáváš jenom Klause, Santu Klause… Pořád si myslíš že ti něco donese, ale už jednou musíš pochopit že větrací otvor do špajzky komín nenahradí…

Comments are closed.