Tak máme z Delvity Billu

Člověk by neřek, jak moc může změna majitele změnit tvář obchodu (převážně) s potravinami. Zatímco ta stará Delvita, to byl příšernej krám (docela sux), kam jsem chodil pouze ve stavu krajní nouze, tak ta nová Billa je docela dobrej krám, kam asi začnu chodit nakupovat — což jsem doteď páchal spíše na druhém konci Prahy.

Dokonce majitel asi vyhodil prodavače a prodavačky místo nich najal jiné, protože jsem tam staré tváře ještě neviděl a naopak tam vidím samé tváře, které jsem tam neviděl předtím. Mám dojem, že jsou i o kousek rychlejší, ale zde je možná přání otcem myšlenky.

Moje srdce si tento krám získal definitivně tím, že v nabídce mají — wait for it — knedlíčky.

Z boje o nejhorší krám tak tento vypadává.

7 thoughts on “Tak máme z Delvity Billu”

  1. Mně se nebožka Delvita zdála vždycky ještě docela dobrá proti Albertovi. Tam se mi nelíbilo nikdy.

  2. Já neměl nic proti Delvitě obecně. Třeba obě naše sokolovský jsem měl celkem rád, zvlášť tu větší. Ale tahle Delvita na Chaplinovo náměstí — to byla hrůza.

  3. Norma na Petřinách je zvěrstvo. Delvita o něco menší. Oproti Sokolovu to je, jako kdybyste vešli s nákupní taškou na smetiště. Alberty jsou fajn. Ale co se mi líbí, je Kaufland v Sokolově. Pokud se tam zrovna neztratím. Nevíte, jaký byl účel přestavění prodejny?

  4. Kaufland přestavěli? Jejej, už jsem tam dlouho nebyl :)

    Alberty nemám rád — je tam draho, malej výběr a funkční pokladna vždycky jenom jedna, maximálně dvě.

  5. LM: konečně to řek někdo nahlas :wink: trochu jsem se před převážně pražským čtenářstvem bála :smile:

Comments are closed.