A jsou tu krátké zprávy

Odvolací soud potvrdil rozsudek na základě nikoliv faktů, ale keců.

Železný byl odsouzen k podmínce za něco, co zaprvé urovnal a co zadruhé mohl při jiném postupu stejně udělat zadarmo. Zatřetí tvrdí, že to bylo jinak. Diví se někdo, že kroutí hlavou?

Prezident Klaus roznesl na kopytech JUDr. Brožovou. Vsadím boty, že soud se něčím tak povrchním jako fakty vůbec nebude zabývat.

Stínová ministryně Benešová hovoří o rozvalu právního státu.

Se soudy už to pro dnešek stačilo.

Martin, Pavel, Lucie a Kateřina. Tato čtyři jména jsou stálicemi. Jsou v první dvacítce nejčastějších jmen dnešních dětí i v první dvacítce nejčastějších jmen jejich rodičů.

Teď už k baťohu.

To, co předvádí Topolánek, už překračuje všechny meze. Ostatně soudím, že by měl být na nejbližším kongresu ODS odvolán z funkce jejího přecedy.

Miroslav Macek o Urbanových lžích:

Poslanec ČSSD a exministr průmyslu a obchodu Urban včera prohlásil v besedě radiožurnálu: Samozřejmě, že zrušíme poplatky ve zdravotnictví, vždyť si přece každý platí zdravotní pojištění, takže proč poplatky?
A tak nevím: je tak hloupý a nebo prostě jen lže?

Přece musí vědět, že zdaleka ne všichni si platí zdravotní pojištění ( které navíc není žádným pojištěním, ale daní), nýbrž za důchodce, nezaměstnané, děti, atd. platí “pojištění” stát (tedy my, plátci daní) a platí za ty, kteří spotřebují nejvíce peněz ve zdravotnictví, tedy důchodce, nepřiměřeně málo.

A navíc: copak nikdy neslyšel o poplatcích coby regulačním prvku na straně poptávky? A nikdy neslyšel o poplatcích, coby metodě uvědomování si nákladů?

Ach jo!

Škoda, že Macek není v politice. Takové bychom potřebovali jako sůl!

Poslanci nemohou žádat o opakování hlasování z důvodu, že se spletli, a musí tvrdit, že se spletla technika. Který blbec vymyslel a schválil takový jednací řád? Když to přeženu, tak snad nevyhlásíme Rakousku vojnu jenom proto, že se poslanec Camfourek netrefil na správné tlačítko.

V článku o něčem úplně jiném jsem se dozvěděl, že švýcarský soud zakázal degresivní daň. To by mě zajímalo, proč progresivní zdanění je fajne, ale degresivní se nesmí. To jsem z toho jelen.

Patrik Eliáš se tajně oženil na Maledivách s Petrou Volákovou, ze které udělal Petru Eliáš-Volákovou. Má pěknou nevěstu, co říkáte?

Brückner staví stále tu samou sestavu, ordinuje jí stále tu samou taktiku a diví se, že to má stále stejný výsledek. S postupem na Euro nepočítejme.