Tak to už je moc!

Pro studenty VŠE je tady web VŠEborec.cz. Na něm nalezne každý student materiály ke studiu, zadání spousty testů, bazar učebnic a ubytování nebo třeba seznamku. O webu kolují legendy, že spousta studentů této školy by bez něj nikdy studium nedokončila. Podle dotazů v rubrice VŠEdotazy si myslím, že spousta z nich by studium ani nezačala. Dotazy jsou blbé a blbější, někdy se nestačím divit. Legendární je údajně dotaz na přezůvky.

Každý den se tak 20 dotazy řeší stále to samé dokola, jak se registrují a zapisují předměty. Kdo chce, najde si kamaráda z VŠE, který mu na všechny dotazy milerád odpoví. Nebo si najde stránku, kde leccos už popsáno. A samozřejmě sleduje web fakulty (nebo školy), kde je všechno vysvětleno jak pro debily.

Proto titul blbost týdne vyhrává dotaz:

– jak si můžu zapsat do prváku jazyky? přes net nebo musím do školy?
– Do školy nemusíš, můžeš v klidu svého domova:) Na adrese http://nb.vse.cz/regzap/ si stáhneš program a můžeš registrovat, je to jednoduchý, kdyby ti to nebylo jasný, tak písni nebo mrkni do tm. modré knížky na str. 51, kterou jsme dostali na zápisu, tam je to všechno vysvětlený:)
– a to je ten ptogram tak chytrej, že když si to zaregistruju na svym počítači, tak se to proste ve skole zapíše? funguje to prostě nějak přes net?

To už je fakt moc.