Bombarďáky

Vytryskly gejzíry slasti a radosti. Byla jsem do něj úplně vedle. Znáš ten pocit, Hano? Ten pocit, když si koupíš nový značkový prádlo ve slevě? PS: Hilda je kráva.

Musela jsem Haně poslat tuhle mmsku i s foteshtou toho luxusního prádýlka, rozumíte mi, ne?

To prádýlko, strašně mi na něm záleží. Visí na něm celý můj život, abyste věděli. Chystám se totiž in die Disko a co by tomu řekla Hilda, když bych na sobě měla nějakou lacinou hadru? A to ani nemluvim o tom sexanovi z béčka.

Když jsem se ho totiž rozhodla ulovit, věděla jsem, že to bude těžký. Každá už na něm pohořela. Hilda by mohla vyprávět. A v čem že spočívá ta obtížnost? Musíte si prostě koupit to nejhezčí, nejjemnější a nejdokonalejší prádýlko, který bude lowiiiskovat.

Mohla bych si na něj vydělat, ale to by trvalo dlouho, víte co. Ale to žádná roštěnka nedělá, taky na co, viď. Prostě klofne frajera a ten to za ní zacvaká. Jenže některá klofne chudýho a je v maléru.

Byla jsem ve stresu, prostě jsem měla depku jak kráva. Dokážete si to představit? Každá sexica by na dýze někoho ulovila, jenom hydry zůstanou vždycky na ocet. Hana mě chápala a snažila se vymyslet plán, matka to dokonce oplakala. Prostě celá rodina nervy im Kübl.

Celou noc jsem nespala, ani jsem si nemohla dát cíčko, protože jsem si krabku zapomněla u Hany. Pak jsme vyrazily na nákup. Hana hrdinně vešla jako první. Chtěla jsem to ještě trochu rozdejchat.

A pak jsem tam vešla… okamžik vzrušení… a bylo tam! To úplně nejvíc nejúžasnější prádýlko na světě v obrovitááánský slevě.

A ten kwásnej prodavač mi ještě říkal, jak mi budou slušet. To byl Traum, lidishty!

Ale vůbec se mi to nelíbí, že se holka musí takhle stresovat kvůli jednomu sexanovi. Proč nemáme žádnou nástěnku, kam bych mohla napsat svoje spravedlivý rozhořčení? Bodenlos! Moje utrpení je hlavně způsobený tim, že musim vždycky sbalit toho nejhezčího kluka. Jinak jsem celá nesvá.

Jedem das Seine!

PS: Teď jdu vypít svoje Schnäpse, vyfotim se s nima a pak to hodim na libko… a Hilda bude čumět!

Osoby a příběhy obsažené v článku nejsou skutečné. Podobnost čistě náhodná. Autorům komiksu Hana a Hana děkuji za inspiraci.

10 thoughts on “Bombarďáky”

  1. Hele jak můj včerejší den.:) Ale platila jsem si to sama. :wink:

  2. Celej život jsem tohle používal a až někdy před měsícem jsem se dozvěděl, že je to prej nacistický heslo. Ale ať se snažim, jak chci, nic nacistickýho v něm nevidim, takže ho budu používat dál. ;)

  3. Já je taky používám. teda v ambergu radši ne :-D ještě by mě vyhodili, že jsem nazi. jenom mě to tady nějak překvapilo ;-)

Comments are closed.