Další knižní bleg

Bleg = blog + beg. Takže prosbička na bložínku.

Potom, co jsem vás prosil o návrhy jmen pro knihu (žádný jméno jsem zatim nebyl schopnej vybrat, tak můžete navrhovat a přesvědčovat dál), bych vás chtěl požádat o to, jestli byste nepřišli na nějaký téma, který by vás zajímalo a o kterym bych podle vás měl napsat.

Číny se může týkat hodně nebo málo, ale přece jenom aspoň trochu by se to týkat mělo. Když se mi téma bude líbit, pokusim se o něm napsat nějakou glosu nebo serióznější pojednání. Takže pokud jste četli moje zápisky na blogu a furt vám něco vrtalo hlavou, sem s tim. Pokud jste zápisky nečetli a něco vás zrovna teď napadá, taky sem s tim.

Pro inspiraci nabízim např. dva články, co jsem čet včera. Jeden o kapitalistický Číně a jeden o flirtování a sexu v Japonsku.

Díky.

PS: Kniha se snad blíží dokončení, takže očekávám, že vyjde ještě v tomhle století.

2 thoughts on “Další knižní bleg”

 1. Co takhle napsat o kladných rysech levicového způsobu myšlení? Pořád sleduju, jak na twitteru i na blozích s pár lidma řešíte, kdo je socan, a kdo je pravej libertarián, etc. Byla by výzva napsat text z opačný perspektivy.

  Pokud je to moc abstraktní, zvolil bych si nějaký konkrétní téma a popsal ho z levicového/socialistického pohledu. Nemyslím parodii.

 2. Velká čínská kniha
  Velké čínské zážitky
  Kung-pao zážitků
  Čína, činka, palačinka
  Číňanem snadno a rychle
  Toť to, co mě napadlo :D

Comments are closed.