Dosavadní videotvorba

Svojsíkáč

SvojsíkáčSvé první video jsem natočil den poté, co jsem se seznámil se svojí kamerou. Je to video z krajského kola Svojsíkova závodu kdesi poblíž Chebu a Liba Luzny. V hlavní roli uvidíte reportéra Máchyse. Taky poznáte bratra Kozlova bratra. Tohle video by si neměl nechat ujít žádný z fajnšmekrů.
Stopáž: 3:50
© MMisCorp 2005

Rengschbuach

RengschbuachSe svojí kamerou jsme navštívili i nádherné bavorské město Regensburg. Video doprovází Vanessa Mae — Čtyři roční období.
Stopáž: 2:50
© MMisCorp 2005

Tábor 05

Tábor 05Na dva dny jsem se přijel podívat na stanový tábor našich škoutů. Největší hvězdou je tentokráte František, Máchys mu pouze dělá přicmrndávače. Uslyšíte ty největší hity. A uvidíte, jak se nezachází s pilou.
Stopáž: 5:31
© MMisCorp 2005

Die Pferdeshow

Die PferdeshowNavštívili jsme stáj v Haaru a obléhdli jsme kusy, ze kterých budeme moct udělat chutný salám, mňam. Hraje podmanivá muzika Scorpions — Wind of Change
Stopáž: 3:09
© MMisCorp 2005

Open Air

Open AirProtože jsem v Amberku byl na hudebním gymnáziu, kde jsou skutečně talentovaní muzikanti, natočil jsem čtvrthodinoý dokument o Open Air, které se konalo v létě (někdy v době, kdy měli všiví Sokolováci už dávno prázdniny). Účinkují mé nádherné spolužačky Wellingtons (Bekka, Franzi a Chrisi) a též neméně krásný Fips. A nějací další také. Uvidíte i pěkný osmačky ;).
Stopáž: 15:25
© MMisCorp 2005

Triatlon Chodová Planá 2005

Triatlon Chodová Planá 2005Protože jsem byl nemocen, dělal jsem servisní vůz a kameramana. V hlavních rolích účinkují mj táta a Vláďa Malej. Je to jediné video bez muziky.
Stopáž: 6:03
© MMisCorp 2005

Basketp

BasketpNa tradičním vánočním basketbalovém turnaji jsem měl letos kameru, a přestože se celkové video z této akce teprve připravuje, pro nedočkavce byl okamžitě vyhotoven záznam zápas Déčáci v 8.A. K vidění jsou dva skvělé smeče a k poslechu jsou dvě skvělé písničky.
Stopáž: 8:44
© MMisCorp 2005

Alpy ultrasestřih

AlpyV programu na stříhání videa je jedna funkce, která údajně vytváří videoklipy. Tak jsem se jednou rozhod vyzkoušet, co to umí. A vyšel z toho fakt hustej filmeček. V pozadí hraje Sum 41 — Fat Lip.
Stopáž: 2:58
© MMisCorp 2006

Alpy

AlpyTak tenhle sestřih už jsem dělal já sám. Uvidíte unikátní video z pobytu v Garmisch-Partenkirchenu a z lyžování na Zugspitzi, Alpspitzi a přilehlých kopcích. K poslechu hraje muzika ze Snowboarďáků, konkrétně Lenka Dusilová — Rock The Snow a Dan Bárta — On My Head.
Stopáž: 10:24
© MMisCorp 2006

MTB 06

MTBZáznam ze středoškolského klání na horských kolech. Konečně jsem se v nějakém videu octnul i já, tak jsem si hned dal hlavní roli. Ale není to žádná role kladně nabitého hrdiny.
Stopáž: 16:34
© MMisCorp 2006