Je to právě dnes, kdy mají Déčáci svůj ples!

Déčáci slaví

Je pátek a Déčáci maj svátek. Zanechme teď již zpěvu truchlivých písní a poraďme si s finanční tísní. Přestanu už radši rýmovat, nebo z mi teho onemocněj plicičky. V minulých čtyřech předmaturákových dnech jsme si stručně zrekapitulovali déčáckou minulost, víkend bude patřit budoucnosti a dnešek jediný tedy vyhradíme jsoucnosti.

Ráno nazdobit ten odporný komunistický sál a předtančení doladit, odpoledne ke kadeřníkovi zajít, nastrojit se a večer na ples vyrazit. Tam se nechat ošerpovat, nechat se opít a pak už jenom poprosit: Dejte mi ruce na zem, domů už dojdu.

Tomu všemu budou přihlížet fotografové, kameramani, měšťané i vesničané, škouti i vohnouti. Kdekdo do toho plesu vkládá obrovské naděje, ale nejeden Déčák se vyjádřil ve smyslu, že ten ples bude největší cypovina pod sluncetem, takže se raději nechme překvapit. A možná přijde i koulezník. Stužkovací ceremónie se zúčastní i hvězda hvězd, muž opředený mnoha legendami a ověnčený tituly jako KKDH, CYP, TNT atd. všeobecně známý pod přezdívkou Pánkáč. Jeho úkolem bude držet květenu neznámé barvy a zápachu.

Už tomu chybí jenom nápis VŠE, CO MÁME, PRO MÍR DÁME. Na absenci tohoto nápisu jsme se dotázali hlavního garanta půlnočního počtení Petra Machajloviče ZeLenina, novináře všemi mastmi mazaného. Jeho odpověď nás nemile překvapila: „Ano, ano, můžu potvrdit, že i o tomto transparentu jsme uvažovali. Už jsme měli všechno připravené, když najednou přišel nositel Maďarského tchoře Imre Brejza, že ztratil Í.“

Štěně

Co naplat, i jeho jsme musel náš štáb vyzpovídat. Na otázku, co s oním písmenkem provedl, s trhavými záškuby v obličeji odpověděl: „Hahaha.“ Poté, co byl požádán o konkretizaci své výpovědi, připustil: „Vůbec to nechápu.“

Podle posledních informací se na tento ples chystá i temný lord Darth Simpson, který se těší, že sežene lístky zadarmiko. To ale netuší, že za dvéřama se na něj už chystají po zuby ozbrojení Kalyho kámoši.

Pro větší sbírku déčáckých fórů proto navštivte náš ples. A kupujte The Půlnoc Times nebo jak se to bude jmenovat. Už v sobotu zde čekejte nějaké to hot info o plese.