Přijďte již zítra na náš ples!

Myslím, že téhle pozvánce se ani nedá odolat. A my budem pokračovat v naší mimirekapitulaci déčáckého života.

Ve čtvrtém ročníku se někteří Déčáci poctivě připravovali a připravují na maturitu. Jiní na to pro změnu poctivě dlabou. Ve čtvrťáku se tedy pod záminkou učení na maturitu děje velké ho… houby. Akorát se přihodil vánoční gonzert a pak se ještě přihodil basketp. Kromě toho pokračovaly třídní boje ohledně třídního fondu, plesu a desetitisícových koupí. Mimoto se Déčáci zcela nečekaně pohádali i o vlastní propagaci. Vybírám tedy jednu z mnoha reklam, které se na gymnáziu objevily.

Reklam bylo mnoho. Poslední bombou byla ona známá nahá fotka, která byla hodně neumě napodobena bratrskou třídou. Ona třídní hádka se ztrhla právě po této fotce. Ani já jsem nezůstal ušetřen, byť jsem s reklamami neměl ani za nehet společného.

V našem přehledu nesmíme zapomenout na příchody a odchody. Hned v prvních hodinách prváku nás opustily slečny Homolová a Kotková. V zimní přestávce jsme byli velice aktivní na přestupovém trhu, odešla slečna Podhorská a získali jsme pravého buldoka. Tedy BulDuca.

Po Ducovi jsme koupili i slečny Rohlovou a Fischerovou. Pak byl rok pokoj. Až těsně před koncem jsem byl na transfer listinu zařazen já, ale o tom už jsem mluvil.

Jednoznačně ale doporučuju předčtvrťácký Zdenisův článek o LovePlanet.

Nu což, začneme trochu originálně, takže pěkně od začátku. Akce bleskový kule (nebo to byl kulový blesk?) začala už v pátek brzo ráno, přesněji řečeno v pět hodin ráno. Byl jsem svěží, odpočatý a připravený na dlouhou cestu, tak, jak to bývá po třech hodinách vydatného spánku. Tak jsem jako správný skaut vypl budíka a spal ještě čtvrt hoďky. Pak jsem si zbalil svých pět švestek, sežral svý tři koblížky a po boku svého věrného vodonoše vyrazil na autobus. Na ten jsem nemusel dobíhat jak jsem na to zvyklý ze školních dní, ale přišli jsme dokonce včas, tak včas, že jsem si ještě stihl koupit srandokaps. Autobusem jsme dojeli bez potíží až na nádraží, koupili si společnou jízdenku do Tábora a zeptali se na informacích z jakýho nástupiště nám to vůbec kurva jede. Jakožto správný vyzvědač jsem vyzvěděl, že to jede z dvojky. A ono to odtamtud doopravdy jelo, já jsem tak dobrej, sakra já jsem tak dobrej..