KohoVolit.eu

Absolvoval jsem test kohovolit.eu. Svoje výsledky jsem zhruba očekával. Nejvyšší shoda mi vyšla s ODS a to prosím -2 %, slovy minus dvě procenta! Z poslanců mám nejvyšší shodu s Dundáčkovou (27 %) a Schwippelem (24 %). Schwippela poškodila Ruzyně a Dundáčkové pomohlo, že tam nebyl její zápal pro buzeraci řidičů.

Protože výsledky všech parlamentních stran jsou naprosto tristní v tom, že by měly zastupovat mě, chci zde zveřejnit svůj pohled na některé z otázek.

Celostátní referendum
Domnívám se, že politická elita se naprosto odtrhla od toho, co chtějí voliči. (Více viz níže.) A tak si myslím, že pokud mají občani možnost vyvolat referendum, když cítí u nějakého tématu silnou potřebu vyjádřit se, je správná. Udrží to politiky v mezích. Ale nejsem příliš přítelem toho, aby taková referenda schvalovali sami poslanci jak na běžícím pásu.

Lisabonská smlouva
Svůj názor na tuto vlastizrádnou smlouvu jsem na tomto blogu vyjádřil snad již dostatečně.

Referendum o radaru
Nemyslím si, že se taková věc má schvalovat referendem, ale pokud by to občani chtěli (viz výše), tak proč ne. Akorát nechápu, proč by to měli chtít.

Nedůvěra vládě
Vyjádřil jsem se tu jasně, že moji důvěru Topolánkova vláda neměla. Byla to vláda vlastizrádců a byla po zásluze odvolána.

Klaus prezidentem
Jawohl!

Tajný agent na korupci
Ne, ne, ne! V žádném případě nesmí stát nabádat k trestnému činu! NIKDY! Tato otázka se tedy týkala pasivního agenta, což je o trochu lepší, ale jenom o trochu. Proč by měl někdo někoho špehovat? Navíc spousta socialistů si myslí, že korupce je skoro všechno, co kolem sebe vidí, přestože jde o zcela legitimní obchod.

Doručení dopisu od soudu
Jste na měsíc pracovně pryč a stát vás potom zkasíruje o polovinu výdělku? To nevadí, ještě vás uvězní za to, že vám poslal dopis a vy jste ho nečetli. FUJ!

Anonymní akcie
To by tak hrálo, aby někde proudili peníze bez toho, aby o tom Kalousek věděl!

Měření rychlosti městskou policií
Nikdy!

Státní rozpočet 2009
Pro Kalouskův zločinecký rozpočet, za který by v soukromé firmě šel do vězení, bych ruku nezvedl, ani kdyby čert na koze jezdil.

Pomoc Lotyšsku
Ne. Pokud chce někdo půjčovat Lotyšsku, ať tak činí za své.

Ponechání DPH
DPH sjednotit na 15 %.

Kouření v restauracích
Je to na majiteli, na nikom jiném.

Mateřská
Zrušit.

REACH
Fuj, fuj, fuj! Ať se celá ODS stydí za to, že pro něco tak odporného zvedla ruku.

Povinně část biopaliv v benzinu a naftě
Socialistická eurozrůdnost.

Elektronické viněty pro auta
Občana Dáme Sledovat.

Šrotovné
Že u nás šrotovné nebylo, považuju přímo za zázrak. Wall Street Journal vyhlásil šrotovné druhou největší píčovinou všech dob po vybíjení prasat z důvodu, aby se zvedla jejich cena.

Pojištění vkladů v bankách
Do toho, jak má kdo pojištěné vklady, je státu naprostý kulový.

Antidiskriminační zákon
Doufám, že za to přijdou do pekla všichni, co pro to zvedli pracku!

Privatizace letiště Ruzyně
Mělo být dávno hotovo.

Založení Královské univerzity
Ne. Že státní školy existujou a nikdo je nechce privatizovat, budiž. Ale proč by měl stát vymejšlet nový?

Reklama na cigára
Nechápu, proč by cigaretárny nemohly mít reklamu.

Mezi sprostými občany nastalo zděšení & šokování. Nejvíc, co jsem zatim slyšel, byla shoda s nějakou stranou 20 %. A když už tu maj lidi důkaz v černym na bílym, že parlamentní strany nezastupujou je, ale samy sebe (v lepším případě) nebo státní úředníky (v horším), tak říkaj: Já tomu nevěřim. Musí to bejt blbě. Musel/a jsem to splést. HOUBY!

V tom je tragédie parlamentního zastoupení. Lidi nezajímá, jak ten Topolánek se Zahradilem hlasujou doopravdy. Oni potom přece vždycky přijdou do televize a tak pěkně to vysvětlí. Jednou tak hlasovali, protože Brusel, podruhé proto, že za to dostali něco od socanů, potřetí se spletli, počtvrté třeba protože byl úplněk. A sprostý lid jim to baští. Jak se hlasuje ve Sněmovně ve skutečnosti, ho nezajímá.

I proto má ODS ještě pořád tolik volů. Proto má TROP 09 vůbec nějaké voliče. Vždyť ten Míra Kalousků vždycky tak vtipně mluví! A proto si myslím, že osvětová činnost webu KohoVolit.eu je potřebná pro tuto republiku jako pro kozu drbání. (Mimochodem, vypovídá to cosi velmi nehezkého o úrovni českých novinářů.)

Ale naštěstí je víc než jisté, že volby skončí totálním vítězstvím levice, tedy nominální levice. Levicové jsou totiž všechny strany, co jsou dnes v parlamentu. Některé se ale pro zmatení nepřítele označují jako pravicové. Nevidím z toho jinou cestu než tu, že si holt pravice vytrpí 8-12 let v opozici, mezitím sestaví pravicový program, vycvičí si pravicové politiky, převezme zemi ve fiskálních sračkách a pravicovou politikou jí z nich pomůže.

Pokud by vyhrála nominální pravice, dopadne to nemlich stejně, akorát se u toho bude nadále jméno pravice diskreditovat jako poslední čtyři roky. A proto tvrdím, že pokud mají vládnout socialisté, tak ať se ke svýmu socanství taky řádně hlásí.

A pokud chce někdo volit skutečnou pravici, nechť volí Svobodné.

PS: Od 12. května bude na tomto webu taky test volebních programů.

12 thoughts on “KohoVolit.eu”

 1. Já myslím, že pravice skončí ve volbách dobře. Nevím, jestli vyhraje, ale věřím v úspěch.

 2. Věřit, že vyhraje tzv. pravice, může jenom někdo, kdo neumí počítat do tří. (Chtělo by se mi dodat, že to musí bejt keynesiánec… :mrgreen: )

  Mimochodem, dost by mě zajímalo, jak velká shoda ti vyšla s tvejma milcema z TROP 09.

 3. Souhlas, jako obvykle. Obzvláště bych vypíchl část:

  “Nevidím z toho jinou cestu než tu, že si holt pravice vytrpí 8-12 let v opozici, mezitím sestaví pravicový program, vycvičí si pravicové politiky, převezme zemi ve fiskálních sračkách a pravicovou politikou jí z nich pomůže.”

  To říkám pořád.

 4. 1. Martí, prosímtě, řekni mi konkrétně, komu/čemu by podle tebe uškodilo zakázání anonymních akcií. Já vím, že do tohohle typu blogu se spíš stylisticky hodí odpověď, kterou jsi poskytl, nicméně budu ti vděčná, když mě poučíš.
  2. Hodnotit shodu s TOP 09 na základě 4 poslanců, kteří hlasovali za stranu KDU-ČSL, z níž poté odešli, je manipulativní a to se mi na tom testu prostě nelíbí :-). Ti lidé tam byli zvoleni za jinou stranu.

 5. Hosti: A tak to taky bude.

  Klaaris: 1. Takovou otázku může položit asi jenom socialista. Čemu by podle tebe uškodilo, kdyby nějakej ouřada čet všechny maily, dopisy, smsky? Kdo nedělá nic špatnýho, nemá se přece čeho bát, jak nás poučil bubla Bublan.

  2. To je fakt. Oni byli vlastně zvolený proti svojí vůli, pak proti svojí vůli hlasovali… a nakonec tim přeběhnutím jako by prošli očistcem a stali se z nich světci.

 6. Já nikomu neříkám, aby četl maily, dopisy nebo smsky… Podle tebe je socialista každej, kdo nevolí vaši stranu ;)
  A k tomu druhému, myslím, že u Tlustého (kterého, pokud se nemyslím respektuješ) by se dalo selekcí témat také zajistit, aby vypadal jako “socan”… je to obchod, kterej máš myslím taky rád:)

 7. OMG, to se mi vždycky snad jenom zdá.

  Vadilo by ti, kdyby ti státní úředníci četli maily a smsky? Mně jo. Ze stejnýho důvodu mi vadí, když chtěj státní úředníci vědět, jaký mám akcie. Nechápu, co je na tom k nepochopení.

  Pro mě je socialista každej, kdo mi chce brát svobodu (a peníze).

  Tlustý může být klidně socialista, ale nic to nemění na tom, že připravil nejlepší program v dějinách ČR, a že se jako jedinej ministr ČR v historii na Radě ministrů neposral a vetoval eurosocialistickej návrh na zvýšení daně z piva. Vyhození experta přes schodkové rozpočty Janoty z ministerstva mu téže přičítám k dobru. Ale tenhle článek nebyl o Tlustém ani v nejmenším.

 8. nechápu, jak někoho může napadnout zakazovat ty akcie. A děsí mě otázka, která začíná: komu/čemu by to uškodilo… zákazy snad maj mít nějakej smysl a ne být postavené na tom, “že by to ničemu neškodilo, kdyby to bylo zakázané” :) tím se uplně přeskakuje ta část, kdy se polemizuje o jejich smyslu. Navíc tady se ten zákaz akcí míjí s pointou problému státních zakázek.

 9. Anonymní akcie jsou jeden z hlavních důvodů, proč v téhle republice můžou pořád fungovat praktiky kmotrovských výpomocí a politici raketově bohatnou, jen co jsou dva roky ve funkci!! Zrušit, systém se zpřehlední, archivy se bezpečnostně brání takže žádný strachy.

  Dobrej článek: http://hn.ihned.cz/c1-40899690-anonymni-akcie-nelze-branit

  Akcie na doručitele si může přát jen ten, kdo se zuby nehty brání, aby do jeho obchodů bylo vidět.

 10. Co to je za imbecilní žvásty?

  Normálně to živě vidim. Za deset let (než jim to dojde, chvilku to potrvá) bude povinný mít v kůži na krku implementovanej GPS čip (nebo třeba Galileo, pokud se do tý doby EU nerozpadne). A debilní socialisti tomu budou tleskat a budou volat: “Zuby nehty se tomu brání jenom ten, kdo nechce, aby někdo věděl, kam chodí.”

  Né vole!

 11. Tyhle reakce jsou přesně důvod, proč rozumnej člověk nemůže volit Karlovarskou kandidátku Svobodných. Program je vskutku až oči přecházejí .. ale jeho podrobnější výklad znamená problémy.

  Laissez faire je sice nádherné heslo, ale v rukou radikálů je to nebezpečná zbraň. Zisk vždy, všude a za všech okolností je moc velké sousto i pro “běžné, průměrné” pravicové liberály a proto nikdy nemůže Vaše strana uspět … nabízí se dodat, naštěstí!

  PS: S tou všudypřítomnou teorií konspirace a paranoiu bych doporučovat spíše kariéru v BIS než politiku

 12. Tyhle kecy jsou přesně důvod, proč rozumnej člověk nesnáší socany.

  Socani by furt jenom kradli a nařizovali. “Zisk vždy, všude a za všech okolností.” — To je heslo jak z blistů, které svědčí o naprosté tuposti autora. Nevím, co je na tom paranoidního. Vy tady tvrdíte, že chcete mít přehled o tom, kdo s čím obchoduje.

  PS: Na Virtually.cz (ještě v dobách, kdy jsem tam chodil) býval takový dvorní šašek Aleš. Naprostý idiot, který nerozuměl ničemu, ale ke všemu se sáhodlouze vyjadřoval. To jste musel být vy, že?

Comments are closed.