Konečně!

Miroslav MacekMiroslav Macek vlepil DRathovi pohlavek. Konečně se tak našel někdo, kdo v této zemi ukázal pánům Paroubkovi, Jandákovi a Rathovi, že nemohou beztrestně kohokoliv urážet. Ministr zdravotnictví může být skutečně rath, že (zatím) zůstalo jen u jednoho pohlavku.

Musím se smát výrokům o tom, že doktor Macek je zbabělý. Na svém webu Viditelný Macek předem prohlásil, že:

A protože jsem, byť si to David Rath nemyslí, osoba morálně velmi integrovaná, vyřeším tuto jeho invektivu tak, jak se mezi chlapy řešívá…doufám jen, že ho potkám co nejdříve.

DRath totiž nestydatě prohlásil:

Zvlášť dvakrát mi to nevadí od Miroslava Macka, jehož morální integrita se blíží nule nebo je dokonce v záporných hodnotách. Když Vás kritizuje řekněme takováto etickomorální nula, tak si myslím, že je to spíš úsměvné.On je přesně ten krásný představitel toho, proč jsem před lety odešel z ODS. Knižní velkoobchod, dodnes nevyjasněný, jeho role v doposud nevyjasněném švýcarském kontu ODS…A konečně jeho působení zde na ministerstvu žádným úspěchem korunováno nebylo.

Víte, já ho znal ještě z doby, kdy chodil na každý večírek s jiným děvčetem, které bylo zhruba tak o dvě třetiny mladší, než je on. A byla to skutečně pohledná děvčata. A najednou pak se oženil za ty miliony. Já mu to docela přeju. Někdo miluje duši, někdo miluje tělo, někdo miluje peníze.

Za to měl mít ksicht zmalován více než já při razítkování.

Miroslav Macek tedy Dratha upozornil na svém webu (i na Virtually.cz — celý článek zde), že si to s ním po chlapsku vyřídí. Posléze jej upozorňoval i od řečického pultíku na sjezdu zubařů a je věcí pouze DRathovy arogance, že si myslel, že si Macek dělá srandu a neotočil se.

Pokládám za neadekvátní, aby byl Macek vyzýván k odchodu z ODS nebo k ukončení spolupráce s prezidentem republiky. Je to řadový člen ODS a tím by měl i zůstat.

30 thoughts on “Konečně!”

 1. No, ale podle toho jak pak Rath vykril tu jeho ránu to spíš vypadalo, že by Rath pěkně zmaloval Macka.. To docela vypadalo, že ten chlap se i umí prát.. :)

 2. Vláda ODS: Kožený-min.kospodářství,Krejčíř-min.spravedlnosti,Macek-velitel eskader smrti.Děkuji,nechci,volím Zelené.

 3. 1. I ve 4. cenové platí pro fyzické vyřizování účtů zásady „na férovku“ a „pojď ven“, pro natvrdlé voliče ODS vysvětlím – na férovku znamená, že chlapi se proti sobě postaví čelem, a do souboje se pustí oba zaráz; to že se k této akci chodí ven, je mimo jiné dáno i tím, že je neslušné provádět fyzické souboje mezi lidmi. Čili rádoby noblesní intelektuál (cha cha!) Macek je primitiv, který by se svým chováním neuspěl ani mezi opilci v putyce.
  2. Jako varování před zbabělým napadením rozhodně nemůže být bráno publikování tohoto nápadu na webu, ne každý čte stránky penězi posedlého maniakálního snoba. Myslíš si například, že kdybys chtěl dát facku některému z ministrů, že bys ho mohl varovat tím, že to napíšeš na svoje stránky? A to že u pultíku prohlásil, že si jde vyřídit ryze soukromou záležitost, to by se dalo chápat jakkoli, třeba že si chce jenom odskočit, u něj je možné všechno.
  3. Macek poté, co vlepil Rathovi pohlavek zezadu, ustrašeně prchal zpět takovou rychlostí, že přeběhl i pultík, do kterého měl ještě potřebu zdůvodňovat svůj zbabělý čin. Když mu poté Rath řekl do očí, že je zbabělec, zřejmě mu naskočilo, že Rath má naprostou pravdu, tak se zjevně rozčílil ještě víc, pravděpodobně sám na sebe, že je tak podělaná baba a neumí se mu postavit čelem, a chtěl mu tedy natankovat jednu chlapskou zepředu, což už mu pochopitelně neprošlo. Tím už bylo všem přihlížejícím jasné, že Macek je nejen bezcharakterní násilník, ale i slaboch. O tom vypovídá i jeho vyplazený jazyk při mlácení Ratha, tohle přesně dělali moji dva spolužáci na základce, jazyk ven, rudo před očima; Macek mohl být rád, že si neposlintal kravatu.
  4. To co řekl Rath o Mackovi je naprostá pravda. Že se to Mackovi nelíbí, chápu. Ale pokud to neumí obhájit jinak než fyzicky, a ani to navíc nezvládá, tak by měl zalézt a už se na veřejnosti neukazovat.

 4. jan: 1. Asi jsi nikdy nebyl v hospodě.
  2. Rath Mackův web čte velice pozorně, navíc o tom proběhla zmínka i v tisku.
  3. To jsou žvásty debila.
  4. To jsou žvásty impotenta.

 5. Jan: Ty říkáš pohlavku souboj? Tys nikdy nedostal ve škole výchovnej pohlavek? Tys potom označil učitelka za sraba a řek jí ať si to s tebou jde vyřídit? Ty seš kokot? Ty seš gay?

 6. Duc: Ty woe, ty už to fakt nehul, nebo se s tebou přestanu bavit.. Takovýhle hovna může blejt jenom komunista nebo kokot (což je vlastně to samý).. Nevěř všem psaním co ti chodíí z bac giangu, to je všechno cenzurovaný a upravený :)

 7. marťas: Žvásty debila a impotenta připomínají tvé příspěvky, ne ten můj! Pokud se neumíš bavit slušně, a umíš jen urážet, nediskutuj, prozrazuješ tak na sebe svoji omezenost a hloupost!
  zdenis: dtto, jen dodám, že podobné nadávky mohou použít jen velice labilní a nejistí lidé, kteří si svůj komplex léčí siláckými řečmi.
  ad macek: Pravděpodobně byste oba dokázali zaútočit pouze zezadu a pokud by se vám někdo postavil tváří v tvář, zbaběle byste utekli. Nedivím se, že hájíte zbabělce a primitiva, hájíte tím vlastně sami sebe.

 8. chtěl jsem reagovat na ty janovo kidy.. ale hoši od bobří řeky to vystihli upe přesně :mrgreen: (když už to říká takovej morbida jako foglar, tak to musí bejt pravda)

 9. kuwa.. jo a ducu.. ty komoušský řeči si strč někam prosim ;)

 10. Macek by si měl uvědomit, že tu stále ještě žijí lidé, kteří si pamatují, JAK vydělal svůj “první” milion při privatizaci velkoobchodu kniky a prodeji nemovitostí … a kde vlastně má máslo na hlavě. Ze široka podíváno na Rathovo nápad s neziskovými nemocnicemi mne napadá… proč se modří doktoři brání těmto nemocnicím? Vždyť jim nikdo nezakazuje podnikat se zdravím lidí.. ať to klidně dělají! Ale za své! Ať si pronajmou nebo koupí či postaví zařízení a je to. Proč by to měli dělat bezúplatně ve státním zařízení, ze kterého by jim měl jít do kapsy zisk?

 11. Jan: No, že ti to ale trvalo.. Ty woe, já jsem ten nejlabljnější pod sluncetem, bys mě musel znát.. 8-)

 12. Marťas se Zdenisem tady neomaleně sjíždějí Jana za jeho názory, a to se mi fakt nelíbí.

  Macek šel na Ratha zezadu a to jeho odvážnému činu neoddiskutovatelně ubralo na noblese. Prostě to bylo zezadu. Správnému skautovi z toho naskočí husí kůže.

  Nevím, jak Martinovi, ale mně už bylo nabídnuto, abych “šel ven” a rozdal si to tváří v tvář. A přesně tak to v hospodě a na diskotéce chodí. Takže nevím, kde Martin bere odvahu říci, že Jan asi nikdy nebyl v hospodě. Dále, když ho Jan vyzývá k zvážení účasti v diskusi kvůli jeho sklonu k urážení opačných názorů (žvásty debila a impotenta), opáčí martin argumentem hodným ISŠTE – na svém webu si můžu psát, co chci. To je chabé.

 13. radofán: Tak tedy znovu — my se s tebou nepereme, my tě trestáme. Říkali ti učitelé, abys s nima šel ven?

  Mně to bylo nabídnuto několikrát. Ale přesně stejně už jsem zažil situace, kdy nic nabízeno nebylo a prostě přiletěla rána pěstí. Ne pohlavek, ale rána pěstí. Takže takhle paušalizovat je opravdu slabé.

  Urážení je názor? Haha, Radku, to nemyslíš vážně. A svoji účast v diskusi na svém webu skutečně zvažovat nehodlám, klidně si říkej o ISŠTE co chceš.

 14. OK, já myslel, že máš určitou úroveň: je samozřejmě možné, aby sis říkal, co chceš, ale to, že to budou blbosti, odradí mnoho ostatních. Baví tě snad diskutovat s někým, kdo umí jenom nadávat?

  Asi pořád nevidíš pointu věci: Macek mu dal pohlavek zezadu, když byl Rath skloněn nad svými papíry. To je škoda. Sice Rath věděl, že mu to Macek slíbil, sice věděl, co se v těch sekundách mělo stát (Macek tuším řekl, že si teď “vyřídí něco soukromého”), ale hlavu nezvedl. On ji ale ani zvednout nemohl nebo ji otočit – to by ho ponížilo. Takže si myslím, že jinak se situace nakonec ani vyvinout nemohla.

  A dle tebe se snad trestá nečekaným pohlavkem zezadu?

 15. Ano, ano, jsem člověk naprosto bez úrovně.
  Jak lze dát pohlavek jinak než zezadu?
  A pokud pohlavek netrestá, proč ho tedy všichni jako trest používají?

 16. A ještě dělej uraženýho, jako nějaká ženská :wink:.

  Bože, skaute, ty to nechápeš?! Zezadu, to znamená, že o tom nevíš. Že k tobě někdo přijde a vlepí ti pohlavek a nejseš na to připravenej a ukousneš si jazky. Pokud tedy nechtěl udeřit Ratha zezadu, měl si vybrat něco jiného.

  Btw, “trestat” – Macek netrestal, trestá soud. On se mstil. (Legitimně).

  Učitelé trestají, ale ne tak, že tě zezadu nečekaně přetáhnou rákoskou. A já v posledním odstavci napsal, že se netrestá nejen (jak jsi pak napsal ty) “pohlavkem”, ale “nečekaným pohlavkem zezadu”, z čehož je zřejmé, že kladu důraz na slova “zezadu a nečekaně”. Takže ve své replice nepiš, že zpochybňuji pohlavek jako trest. To jsem totiž vůbec neučinil.

 17. Nedělám uraženýho.
  Asi jsi nikdy nedostal pohlavek, když si myslíš, že o něm víš vždycky dopředu.
  Macek trestá, protože ví, že soud by nepotrestal.

 18. Radofán: Tak tady teda stojim za Martinem.. Vyjste asi nikdy nedostal nikdo v e školepohlavek, že ne? Vždycky přišel nečekaně a zezadu.. Jinak se ani provést nedá.. Má to totiž dva háčky.. Pohlavek se zepředu nedá dát a zadruhý, měl-li být předem oznámený, byl by neproveditelný, pohlavku o kterym se předem ví uhne každej retard s koordinací pohybů ovnou tanku tiger.. Je rozdíl mezi pohlavkem a rvačkou.. Macek se s rathem nechtěl prát, ale dát mu pohlavek.. A to udělal.. Nic víc, nic míň.. Nechápu proč z toho dělaj všichni takovou aféru.. Kdyby se měl takhle rozebírat každej pohlavek co jsem kdydostal, jsem mediálně známější jak Božský Karel..

 19. Pohlavek byl skvělej. Ale pak to posral jak se chtěl znova prát

 20. jo mílo.. asi jo..

  btw vy hádači.. vim, že to co řeknu neni objektivní.. jsem rád, že panu rathovi někdo vyťal.. a že to udělal zrovna macek.. no a.. rath mackovi nadával veřejně, macek dal rathovi pohlavek veřejně.. ja bych řek fifty fifty.. co se týče jejich cti.. a netahal bych do toho nic víc.. jestli se na tom sveze popularita některý strany nebo mínění lidí o politice.. to už je snad vedlejší.. hádat se o tom mi příde absurdní..

Comments are closed.