Lži, lži a eurolži

Václav Klaus by řekl, že se zase hraje nějaká hra, Nigel Farage by řekl “a pack of lies are being told” a já říkám, že tak průhledné lži může šířit jenom eurosvazák.

Česká republika prý selhala coby první předsednická země z východu. Tím prý zmařila dalším východním zemím jejich předsednictví.

K první větě není co dodávat. Je to nehorázná lež, což si může každý ověřit. Jako první země z Ostblocku předsedalo Evropskému svazu socialistického přátelství Slovinsko.

K druhé větě. Někdy vás až zaráží, jak stupidní lež je někdo schopen vymyslet. Jak si sám dokáže v jedné větě protiřečit. Vždyť přece každé malé dítě ví, že EUSSR měl od 1. ledna 2009 na post evropského prezidenta připraveného Tonyho Blaira. Zmařila to jenom jedna drobnost. Irové si postavili hlavu, polský prezident si postavil hlavu, český parlament si postavil hlavu a německý spolkový ústavní soud si postavil hlavu a ještě neodmávali Lisabon. Ta drzost!

Každopádně platí, že: Do ratifikace Lisabonu probíhají půlroční předsednictví na rotačním principu jako doposud a jakkoliv výkon jakékoliv předsedající země s tím nenadělá vůbec nic. Pokud bude Lisabon schválen (a dá-li Bůh, nikdy se to nestane), žádná malá země nikdy EUsocu předsedat nebude, bude to dělat europresident Blair.

Naopak věřím tomu, že není lež, že mezi euroúředníky vyvolalo zděšení & nenávist & stud, že vláda České republiky ztratila ve sněmovně důvěru. Přesně to totiž zapadá do konceptu EU.

V EU nesmí existovat opozice. Eurosvazáci musí mít svá eurokoryta na věčné časy. To by tak hrálo, aby směla opozice vyslovit nedůvěru vládě. Tolik demokracie si EU nemůže dovolit. Zjistilo by se totiž, že svobodní občané mají o správě věcí veřejných jiné představy než těch pár šašků v Bruseli.

To by se za komunistů stát nemohlo!

9 thoughts on “Lži, lži a eurolži”

  1. Historie se pořád opakuje. Jen lidé se nedokáží rozpomenout a dávají svou důvěru pořád stejným sviním.

  2. To toho o té smlouvě moc nevíte :-D Ale nechápu, proč se tím ještě chlubíte, místo toho abyste si ji šli přečíst.

  3. Co myslíte, eurohujerský Jene? Četl jsem konsolidované i nekonsolidované znění. Troufám si říct, že tu smlouvu znám líp než všichni eurohujeři dohromady.

  4. Aha, tak to jste asi jeden z mála. Pak je ale zvláštní, že jste měl jen 4 body z 10. Bohužel myslím, že to nečetli naši poslanci a senátoři, soudím podle dnešní debaty, která byla v 90 % úplně mimo mísu (a to u příznivců i odpůrců).

Comments are closed.