Messe V

Předchozí díl čtěte zde.

Tak nám nadešel víkend. Probudil jsem se pln radosti, protože už jsem nemusel řešit žádný strasti se školou a práce mě celkem bavila.

Sestry mě včera pustily někdy po jedný ráno a do osmi jsem přece jenom stih něco naspat. Spal jsem totiž rychle, abych to dohnal :)

Do práce jsem se teda dopravil opět na 9:45 jako obvykle. Poté, co jsem dovyssál a kalhoty urovnal, povídá mi Alex, že v půl jedenáctý přijde další Češka. O tom víš, ne? — Ne. — Michaela? Martina? — Co já vim? :)

Do půl jedenáctý zbejvaly tři minuty. Magdaléna přišla až za hodinu. Prej kvůlivá zaspání a špatně naplánovaný trase. Zaradoval jsem se. Původně jsem si myslel, že budeme minimálně dva. Sám jsem se docela nudil (to, když tam nikdo nebyl) a nestíhal jsem (to, když tam naopak někdo byl).

V sobotu se na veletrh dostavily rodiny. A přijelo Brno a Ostrava :)

Už jsem se trochu zorientoval, takže jsem prodával jak ďábel. Hlavně boty Alpinestar Tech 3, prodal jsem jich mraky :) . Měl jsem na to zvláštní vyděračskou strategii :mrgreen:

A holkám jsem vnucoval tílka za deset ojro ;)

Odpoledne zase jídlo, Cola, večer pivo.

Na nějaké speciální příběhy z dnešního dne si nevzpomínám, takže dnešní zápis asi bude poměrně suchej.

Vyzkoušel jsem si oranžový triko u holek odnaproti (jak jsem psal minule), ale bylo mi malý a správnou velikost už vyprodaly :(

Do druhý půlky kšeftu přišel večer maník, kterej psychicky naprosto vyřídil Daniela. Nevim přesně, o co šlo, ale Daniel byl na nervy z toho, že ten českej typan mu nevěřil, že mu pošle to, na čem se domluvili. V neděli ráno už Daniel nepřišel. Neměl na to nervy a odjel dom :mrgreen:

Večer se mě ještě rozhodli tejrat Machys s Destiny. Bolely mě nohy, takže jsem je moc neposlouchal :) . Ke konci jsme to zakempili v KFC a Milana z toho přecházel zrak :) . To kafe celkem bodlo… jak kladenská placírka.

Jo a ve Slovanskym domě seděla hned vedle nás Kamila Nývltová. Škoda, že už si to tady nepřečte jedna uražená. Měla by z toho radost :)

Dneska jsem byl ny veletrhu v čase 9:45-20:00.