Game Over, Topole

Tato vláda si nezaslouží nic jiného než vyhnání ze Strakovky. A měla by se klidit svinským krokem.

 • Tato vláda od začátku stojí na přeběběhlících ze sociální demokracie. Ústava říká, že politická moc vychází z lidu, ne z Melčáka s Pohankou.
 • Nedosti na tom, tato vláda tvrdila, že pokud nebude prosazovat reformy, sama podá demisi. Vy jste nějakou reformu viděli?
 • Čili dobrého tato vláda neprosadila nic. Nezrušila bodový systém na silnicích, nezrušila kolky na chlastu, nezprivatizovala poštu, televizi ani pivovar. Nesnížila daně. Neudělala nic z toho, co slibovala před volbami. Udělala většinou pravý opak.
 • Tato vláda a její premiér navíc lítá už v několika průserech. Ne všechny se dají svést na Dalíka.
 • Tato vláda navíc funguje jako slouha Brusele. Ani jednu jedinou věc tam nedojednali pro Českou republiku. Ani jednu jedinou věc nevetovali. Všechno stvrdili tou vlastizrádnou Lisabonskou smlouvou.

Mohl bych pokračovat ještě dlooooouho. Ale zkrátka a dobře, tahle vláda moji důvěru nemá a nikdy neměla. Topolánek se nestal ani druhým nejlepším premiérem v historii ČR, přestože Zemanova laťka je setsarka nízko.

18 thoughts on “Game Over, Topole”

 1. resp je videt, ze nejdes s davem… stausy na facebooku vetsiny lidi, co to sledovali, se ted tvari, ze maji mirka vlastne docela radi… a ze georgie (+verka a spol.) je strujcem vseho zla….

 2. Nálada je ale taková, že se ke kormidlu dostane Paroubek s komunisty a teprve začnou žně.

 3. Daniel: Paroubek a komunisti se asi ke kormidlu dostanou, jestli si to nepokazej. Ale to je vina Topolánka a toho jeho mančaftu, co neumí realizovat pravicovou politiku.

 4. Ta “verka” bude podle mě Věrka (Jakubková:-)) a jinak, s tím gravatarem mi teda fandíš;-)

 5. Tak se ti to splnilo ? Čekám nějaký článek o neaktvistickém prezidentovi a přeběhlících. Dá to fušku, co?

 6. Se mi splnilo co?

  O přeběhlících jsem v tomhle článku psal. Chce to jenom umět číst. Anebo jsi myslel toho přeběhlíka Topolánka, který zběhl od Modré šance k eurokorytům? :shock: Aktivistického prezidenta nemáme, trolle.

 7. mam skoro dojem, že častý používání emociálně zabarvených klišé martinovi kurví úsudek

 8. Můžeš uvést jedno “emocionálně zabarvené klišé”? Jsem jedno ucho.

 9. eurokoryta (podobně eurokejvárna), vlastizrádná lisabonská smlouva, (ne)aktivistický prezident (ano, to poslední je spíše prázdná fráze)

 10. 1) eurokoryta — WTF? Vždyť je to naprosto evidentní. Nečas i Zahradil se opakovaně vyjádřili v tisku, že pokud by ODS hlasovala proti LS, byla by v Evropě považována za extrémistickou stranu. Což přeloženo ze zmrdispeaku znamená: Nedali by nám ani jedno koryto. Q.E.D.

  2) eurokejvárna — EP není parlament. Nemá legislativní pravomoc a neexistuje v něm opozice, všechno projde. Je to tedy kejvárna. Q.E.D.

  3) Lisabonská smlouva je vlastizrada na České republice a každý člen Poslanecké sněmovny a/nebo Senátu České republiky, který pro ni hlasuje, je tudíž vlastizrádcem České republiky. Jestli tomu nevěříš, stačí si nalistovat příslušný zákon. Q.E.D.

  O aktivistickém prezidentovi jsem nehovořil.

 11. Aha, tak tos mi to teda natřel. O tom, že ODSáci kradou, neni pochyb. Stejně tak neni pochyb o tom, že sociální demokrati kradou řádově víc, když jsou zrovna u lizu. A stejně tak není pochyb o tom, že mě ani jedno z toho nezajímá. Zajímá mě, co prosadí za zákony, ne co ukradnou.

Comments are closed.