Národní praporečníci bez zrcadla

Všechno začalo tím, že mě někdo pozval na Facebooku do skupiny na podporu Václava Klause. Tam jsem si přečetl, že existuje mezinárodní petice směřovaná právě našemu prezidentovi.

Jak asi víte (počítám, že jsem to někde zmiňoval), spravuji stranický účet na Facebooku i na Twitteru. Na obou dvou službách jsem se jal šířit odkaz na petici. Na Twitteru takto:


svobodni Mezinárodní petice. “Support Vaclav Klaus! Stop the Lisbon treaty!” http://www.petitiononline.com/sptklaus/petition.html

Na to zareagoval nějaký ogar z Brna, který ve svých tweetech propagoval pravdoláskovské Pehe a takto se vyjadřoval o senátorovi Oberfalzerovi. Skrze jeho tweety promluvila učiněná moudrost:


Petr_F_Fould @svobodni Proč to máte anglicky? Už mluvíte jazykem nového evropského národa, který “zastupujete”?


A dál už jsem se jenom bavil…


svobodni @Petr_F_Fould My nic nemáme. Jenom šíříme dál odkaz. Nicméně mezinárodní petice česky by se asi moc neujala.


Petr_F_Fould @svobodni Čili, jako česká strana sháníte českýmu prezidentovi mezinárodní podporu, protože v Česku ji nemáte? Vy, národní praporečníci?


svobodni @Petr_F_Fould Člověče, na čem frčíte? My nic nesháníme, my jsme jenom zveřejnili odkaz na petici, kterou založil nějaký Švéd.


Petr_F_Fould @svobodni Na čem frčíte vy, pokud veřejně tvrdíte, že nějakýho Švéda zajímá něco, jako je Klaus?


svobodni @Petr_F_Fould Kvůli tomu nemusíme na ničem frčet, stačí umět číst. Petici založil Kent Ekeroth, švédský politik. http://kentekeroth.se/


Petr_F_Fould @svobodni :-D Jasně. Podíval se z okna na švédský les a tam petice pro Klause. Btw, kde byla uveřejněna jeho petice za svobodné Irsko?


svobodni @Petr_F_Fould Vy jste asi fakt blázen, člověče nešťastná. Přečtěte si patičku té stránky, ať nevypadáte tak hloupě.


Petr_F_Fould @svobodni Máte pocit, že jsem ji nečetl? Hoši, já chápu, že máte ve zvyku kdekoho považovat za blázna, ale to co vám chybí, je zrcadlo.


svobodni @Petr_F_Fould Takže kdo tu petici sepsal? Oberfalzer, Jakl, Hájek, nebo snad ten špatný Klaus, čert pruhovaný?

UPDATE!!!


Petr_F_Fould @svobodni Smyčka se uzavřela. Takže si dokola čtěte jen 2. a 3. twitt tak dlouho, až je pochopíte. O autorovi písmen tam není ani slovo.


svobodni @Petr_F_Fould ROFL

Já spíš myslim, že tady lidi málo hulej…

2 thoughts on “Národní praporečníci bez zrcadla”

  1. Takový magory zpravidla úspěšně ignoruji, popř. se dají rovnou zablokovat. Ten se chce akorát hádat, tudíž absolutní ztráta času.

  2. A máte to, kokůtci! Akurát by mě zajímalo, kdo to s tim Obamou vymyslel

Comments are closed.