Nesouvisle

Shrňme si zepár událostí posledních dní…

Psali jsme test z mikra za 5 bodů (celkem za předmět je 100). Myslim, že za výkon v něm předvedenej by mě měli vyhodit nejenom ze základního kursu ekonomie, ale i z matematiky s Bureškou (na základce). Až se stydim za to, že jsem ten papír odevzdal. Budiž mi omluvou, že jsem zazmatkoval skrzevá málo času.

—-

Nastyd jsem na kole a měl jsem kašel. Nemoh jsem kvůli tomu na půlmaratón do Pardubitz. Tak jsem se místo toho šel aspoň projet na kole :) . Při projížďce jsem zjistil, že v Modřanech jezdí na bruslích uberhot kočky. Petr Havlík říká, že prej uberuberHOT, tak nevim ;) .

—-

Prezident mi už podruhý podal ruku :)

—-

Quidquid latine dictum sit, altum juchůůůů videtur?

—-

Možná se prý lidé vzdávají svých snů předčasně. Možná se totéž stalo i mně. Možná jsou šance přece jen větší, než se zdálo. Možná jsem si to ale jenom nalhal. To se ostatně ukáže zcela určitě.

—-

Měl jsem na dnešek připravenou prezentaci, ve které jsem se chystal říct, že naše přednášející je tvrdá socialistka. Bohužel prezentace musela být odložena na příští týden. A dnešním prezentujícím jsem musel zapůjčit svůj notebook, protože na tom školním to nešlo. LOL

—-

Kdyby vás někdo zastřelil, tak mám dojem, že by se našla spousta volů, kteří by tvrdili, že to byla i vaše vina a měli byste se s agresorem pokusit nějak usmířit. Blbci.

—-

Zcela záměrně jsem nevolil do akademického senátu.

—-

Velikonoční akce se povedla. Stejspiovi mě tak opili, že se divim, že jsem došel domů. Čtyři tullamorky v jednom domě (když už předtim vás každej nalejval jak blázen), je na jednoho trochu moc!

—-

A to je zatim asi všecko…

One thought on “Nesouvisle”

Comments are closed.