Pirát Silnic™

Konečně jsem se dozvěděl, jak vypadá tenhle Pirát Silnic™, co se o něm pořád mluví. To je ten, na kterýho se ušil bodovej zákon a ze kterýho novináři serou atomový hřiby.

Pořád jsem tomu totiž nemoh přijít na kloub. Žádnýho silničního piráta jsem totiž neviděl. A tak jsem se ptal několika lidí, který o něm mluvili, jak vypadá. Dotazoval jsem se, jestli má dřevěnou nohu, pásku přes oko a papouška na rameni — protože jinak jsem si ho představit neuměl.

Avšak včera byl tento pirát dekonspirován policejní hlídkou. A co je horší, celou dobu jsem si tohodle hada vyhříval na prsou. Legendami opředený pirát silnic vypadá nějak takhle. K jeho charakterovým vadám nadále přičítám to, že píše diplomovou práci na competitive intelligence.

Asi se tážete, co tento pirát provedl. Považte! Jel na zadním sedadle bez pásu. Je to vrah nevinných obětí na silnicích.

Volám třikrát hanba, hanba, hanba!

3 thoughts on “Pirát Silnic™”

  1. No jasně! Dělej si srandu z obětí zkorumpované policie! Ale kdyby mě zmlátili a zavřeli do vězení, tak už by ses tak nesmál, co? A že k tomu policista Lusk neměl daleko!

    A nechápu, proč si z auta plnýho teroristů na první pohled vybrali zrovna mě!

  2. No protože jsi Silniční Pirát už vod pohledu! Dyť to tu povídám! :)

  3. Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík.

Comments are closed.