Socialistové jsou debilové

“Socialistové jsou debilové.” To je nejlepší výrok imatrikulačního plesu. Tenhle článek jsem měl dopsat už v pátek, ale já jsem na něj, milé děti, co? Zapomněl, áno. Takže až dnes.

Tento výrok pronesl Ing. Miroslav Ševčík, CSc., ředitel Liberálního institutu. Dostali jsme se k tomu tak, že jsem šel okolo stolku, kde do něj něco tlačily moje spolužačky (které jsem nikdá neviděl, neb nás je šest set) a pozdravil jsem ho. On se na mě otočil a podal mi ruku. Tak jsem do něj začal tlačit já :) . Nejdřív jsem mu pověděl, že ho strašně rád poslouchám, když mluví v televizi, a pak jsme si taky řekli, že se potkáme ve druháku na Hospodářské politice (jó, kdyby věděl!). Pak jsem se osmělil a zeptal se ho: “Proč o vás Miloš Zeman píše, že jste učil marxismus-leninismus, když vy jste opakovaně řekl, že to není pravda?”

No a pan Ševčík se o tom rozpovídal, až nakonec došel k tomu, že v jednom odstavci tam o něm Zeman napsal šest lží a že je rád, že Zeman ho ještě spolu s Komárkem a ještě někým nesnáší, protože je (Zeman) socialista a socialistové jsou debilové. Což je pravda a já ho nechtěl dále rušit od popíjení, a tak jsem odešel.

4 thoughts on “Socialistové jsou debilové”

  1. Žádný jiný (např. na ČT1) nesleduju. Ale Ševčíka jsem ve zprávách už dlouho neviděl. Já už jsem asi dlouho totiž neviděl žádný zprávy.

Comments are closed.