Tak prej idiot

Milý deníčku, tak jsme se zase něco dozvěděli. Máme idiotský pohled. A kdo to o nás tentokrát mluví? Někdo, kdo nedá dohromady jednu českou větu. Víš, deníčku, občas nemůžeš za to, jaký jsou lidi blbci. Jsou účeloví a to samé si myslí i o druhých.

Nesuď mne, dokud ses neprošel míli v mých mokasínách.
~ indiánské přísloví


Oni nepochopí, že nějaký názor zastáváš z principu. Oni si vždycky budou myslet, že za tim něco je. A tak když napíšeš, že kvalita se neměří glejtem, ale schopnostmi, oni čtou, že srovnáváš svojí školu a tu jejich nabobskou.

Oni nepochopí, že mluví o něčem, co vůbec neznají. Oni se přesto cítí být ti nejpovolanější. Zřejmě na všechno. Srovnávají svojí úroveň matematiky s matematikou ze specializované a prestižní fakulty a necítí se přitom trapně. Oni se trapně necítí při ničem. Jak by mohli!

Bůh ochraňuj tuto zemi, jestli ji kdy budou řídit takoví fouňové a kývači. Že je huba nebolí.

K úžasu zde, druhý příspěvek.

PS: Ten slibovaný článek ze Sociálu je zde. (omluvte sníženou kvalitu obrazu)

9 thoughts on “Tak prej idiot”

 1. bože to je prdel… já naiva považoval radovana za moudrého chlapce :mrgreen: :!: :roll: :oops:

 2. Nestojim o omluvy.

  Co se ti tak zdá? Prohlásíš třeba, že v Kapskym městě maj hnusný obrubníky a někdo ti řekne, že by ses měl uklidnit, protože o tom nic nevíš. A ty na to řekneš, že jeho pohled je idiotský? Opravdu jeho pohled? Víš určitě, že ses nesplet?

  Kromě toho gentleman se brání na kolbišti, pičmulínek neférový člověk používá silná slova někde jinde, hlavně aby se o tom moc nevědělo.

  No nic.

 3. machys: ?
  #13: nejsem si jist, na co narážíš. možná na svá slova zkušeného studenta-prváka? no a k diskuzi. to máš těžký, s tebou se diskutovat dá v některých případech jen těžko, vážně!

Comments are closed.