TOP nemůžete myslet vážně!

Dneska čtu, že Topolánkovi Obchodní Partneři by v Praze porazili ODS. A říkám si: Kde to jsme?!

Proboha! Jak může vůbec někdo koketovat s myšlenkou, že by tuhle stranu volil? Stranu Miroslava Kalouska s figurkou Kchárla Schlafenberga v čele, jak se vyjádřil pan prezident. Nový bordel se starými kurvami, jak se vyjádřila lidová moudrost.

Vždyť na té straně není nic pozitivního, a to se nedá říct snad ani o socanech. Je to asi stopadesátá reinkarnace havlismu v naší zemi. Kdyby byl Václav Havel chlap, založil by si normální stranu a ucházel se s ní o podporu. Tenhleten partyzánský způsob je mi navýsost odporný, avšak musím uznat, že nepřátelské převzetí ODS se havlistům povedlo skvěle.

Miroslav Kalousek, někdejší předseda katolické KDU-ČSL (ačkoliv o něm každý věděl, že je bezbožný jako městská šlapka), nadále verbální antikomunista (ačkoliv vzpomeňme, jak po volbách 2006 oslavoval koalici s oranžovými a rudými komunisty), hulvát, opilec a člověk, kterého provází korupční skandály všude, kam šlápne.

Jeho největší zbraní zdá se ovšem být jeho údajný zápal pro vyrovnaný státní rozpočet. Aha? Jako lidovecký předseda tvořil koaliční vládu největších bankrotářů, co tato země pamatuje. Tato parta dokázala během let 2003-2006 navýšit státní dluh o 355 miliard korun (zdroj).

355 miliard, to je pro vaši lepší představu 355 tisíc miliónů Kč. Abyste si to představili ještě lépe, řeknu vám, že postavit takové gymnázium na okresním městě typu Sokolova stojí zhruba 300 miliónů. Za tyto čtyři roky tedy zadlužili monsieur Kalousek s Bohoušem Sobotkou (který nezná Lafferovu křivku) rukou společnou a nerozdílnou Českou republiku o tisíc gymnázií středně velkého okresního města. Taková obří instituce jako je Vysoká škola ekonomická, na které je 20 tisíc studentů, má roční rozpočet kolem jedné miliardy. Z Kalouskova dluhu by se naše škola mohla financovat 355 let!

Vzpomeňte si na to, až zase přijdete na odporně zařízenou pobočku České pošty, pojedete hnusným vlakem Českých drah, pojedete po rozmlácené silnici nebo budete mít na chodníku před domem půl metru sněhu. Může za to Kalousek, tento prý odpovědný hospodář, jak jsem se dočetl na jeho plakátu.

No a nakonec jsem si nechal to nejlepší.

Při sestavování rozpočtu na rok 2009 se bratr Kalousek neřídil účetní zásadou opatrnosti. Zkuste si tohle udělat v soukromé firmě a obávám se, že berňák pro vás bude mít jiná slova než odpovědný hospodář. Nevím přesně, jaké jsou v tomto zákony České republice, ale pokud by tohle Kalousek udělal v soukromé firmě v USA, šel by za to natvrdo do vězení. Manažeři Enronu by mohli vyprávět…

No ale pojďme se ještě podívat na naše knížátko, miláčka médií.

Tohleto kníže Schlafenberg se vytahuje, že na politických jednáních spí. Cože?! Umíte si představit, že by se kdokoliv jiný vytahoval, že v práci spí? Navíc svému chlebodárci, což jsou v případě ministra a senátora daňoví poplatníci? Možná, že kdyby věčně nespal na Radě ministrů, věděl by, co se píše v Lisabonské smlouvě, kterou vlastizrádně v Lisabonu podepsal, poté ji protlačil českým parlamentem a ještě měl tu nehoráznou drzost přiznat, že pro Brusel jsme vlastně otroci (viz jeho příměr s chudou nevěstou, co se provdala k bohatému manželovi a nemůže si tedy vyskakovat, což řekl na půdě Senátu České republiky).

Schwanzenberg s oblibou označuje sám sebe za konzervativce. Cože?! Co je konzervativního na tom, že Česká republika jeho podpisem předala správu nad svým územím bruselským marxistům? Co je konzervativního na střídání stran jak ponožek? Co je konzervativního na tom, že v každém interview mluví jako dlaždič? Na knížeti je konzervativní nanejvýš ten jeho motýlek. O Schwarzenbergově konzervatismu čtěte dále zde.

Na Schwarzenbergově plakátu jsem se zase dočetl, že Češi mají úctu k právu jako holky z Perlovky. (Pro méně poučené čtenáře překládám: jako kurvy.) Vůbec velmi často se tady Havlův kancléř vyjadřuje pohrdavě o českých občanech. Jednou nejsme dost Evropani, podruhé nejsme dost pokrokoví a vadí nám, že cikáni dělají bordel, potřetí — považte — si myslíme, že Rychetský tu není od toho, aby svévolně rušil volby. No zkrátka podle jeho mínění jsou Češi zatracený ksindl.

Ne že bych si myslel, že má někdo být trestně stíhán (nebo snad vězněn) za to, co si myslí nebo říká, a to včetně blbců z Dělnické strany. Avšak je nepochybnou pravdou, že uvedené výroky naplňují skutkovou podstatu trestného činu podle §198 trestního zákoníku o hanobení.

No jen si představte, že by nějaký ministr řekl, že třeba cikáni nebo feministky nemají úctu k právu. Moravec by pracoval na plné obrátky, jenom o tom by v Otázkách mluvil měsíc. V médiích by tento ministr byl vláčen jako nelida, ultrakonzervativec a fašista. Možná bychom se opět dočkali vrtulníků a klepet jako tenkrát s Dalíkem. Ale miláčkovi Kchárlovi projde všechno. Inu pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, že…

O členské základně strany TOP 10 možná leccos vypovídá taky příběh člověka jménem Martin Ferfecki, kterého neznáte. Tento mladý politik velmi pochybného intelektu si v uplynulém roce prošel těmito politickými organizacemi: Mladými konzervativci, kteří jsou známi jako mládežnická úderka ODS. Potom krátce (a neschopně) působil jako krajský předseda ve Straně svobodných občanů, ale pak byl dekonspirován jako agent a na žádost předsedy Macha rezignoval a odešel ze strany. Zřejmě měl domluveno následující místo. Stal se totiž krajským místopředsedou TOP 09. V jednom roce z euroskeptické strany do eurohujerské, tomu říkám kariéra! Ostrava je sice region razovity, ale že by až tak?

A teď sami sobě položte otázku: Vážně chcete volit tohle?

20 thoughts on “TOP nemůžete myslet vážně!”

 1. Ano :cool: (ale neříkám, že nechci volit ještě někoho jiného). Kalouskovi jako hospodáři věřím a ty (tvé) bůh-ví-jak-to-bylo ozvěny z minulosti tak nějak pomíjím. Vlastně by mě převelice zajímalo, koho budeš volit ty, Martine! :?:

 2. Bůh ví, jak to bylo? WTF? Kalousek nebyl předseda koaliční strany ve vládě, která nasekala 355 000 000 000 Kč — slovy tři sta padesát pět miliard korun českých — dluhů? To je přece neoddiskutovatelný fakt!

  Jak chceš, klidně si vol zmrdy a bankrotáře. Já budu samozřejmě volit Stranu svobodných občanů — jedinou možnost pravicového voliče.

 3. Vzhledem k tomu, že nehodlám vyhodit svůj hlas pro stranu, která nedostane ani jedno křeslo, tak co mi asi tak zbývá volit? Buď ODS, nebo TOP. Neříkám, že jsem z byť jen jedné z těch stran nadšená, ale současné politické spektrum nic rozumnějšího nenabízí.

 4. Myrthilla: To je nějaká pravovíra Vyhozeného Hlasu?

  Já bych si připadal, že jsem svůj hlas vyhodil, pokud bych zvolil havlistickou, eurohujerskou a bankrotářskou stranu — ať už se jmenuje ODS nebo TOP Ten.

  To je dokonce mnohem horší než hlas prostě vyhodit z okna. Protože pak by ty svoje svinstva páchali i mým jménem, jako to dneska dělá ODS. A že z toho mi je hodně zle.

 5. Miroslav Kalousek, někdejší předseda katolické KDU-ČSL (ačkoliv o něm každý věděl, že je bezbožný jako městská šlapka), nadále verbální antikomunista (ačkoliv vzpomeňme, jak po volbách 2006 oslavoval koalici s oranžovými a rudými komunisty), hulvát, opilec a člověk, kterého provází korupční skandály všude, kam šlápne.

  možná právě proto. je s nimi zábava a jsou to pragmatici. nicméně, už druhdá jsem k tomu napsal článek “TOP09 je len štvorkoaličný hnoj” (viz odkaz)

 6. Ano. V tom Hlavěnkově pomateném a socansky eurohujerském článku je napsáno o Svobodných něco podobného jako že Kalousek se Schwarzenbergem jsou zločinci a bankrotáři. Výborně.

  Hlavenka Svobodné nesnáší, protože je přímo esenciální antiklaus a eurohujerský pablb. Každá věta z toho článku by stála za rozebrání, ale to nemá cenu. Slušný člověk socialistu nikdy nepřesvědčí.

 7. [7] Pokaždé, když Hlavenka napíše článek, ve kterém probírá Klause nebo EU, Bůh zabije koťátko. Hlavenka není objektivní a na zástupce SSO lepí nálepky. Přisuzuje jim vlastnosti a chování, které buď nemají, anebo se tak zatím nikdy neprojevovali. Hodnotí jejich potenciální vládu, ještě než mohli být zvoleni a ukázat, co v nich je. Buď je Hlavenka idiot, anebo jeho mindrák z Klause vyrostl do takových rozměrů, že jen trochu racionální člověk musí zavřít oči a počítat do deseti.

  Kdo operuje takovou snůškou subjektivních blábolů, je na tom pak stejně jako Hlavenka.

 8. Když vezmu v potaz že si Kalousek už nakradl tak mi ted volba TOP 09 připadá jako jediné řešení pro umírněného pravicového voliče.

 9. Ten odkaz jsem sem hodil, neboť mi přišel jako další extrémní pohled, tentokrát z druhé strany barikády :)

  A za části i proto, že mi tenhle článek ze zdejší objektivní úrovně celkem hodně ustřelil. A pak mě štvou takové ty “oni nadělali 355 mld dluhů”… zatímco kdyby vládla SSO, nezvýšil by se státní dluh ani o 1 Kč, předpokládám. Apod.

 10. Pokud se bavíme o letech 2003-2006, kdy česká ekonomika rostla rekordními tempy, tak tady dávám hlavu na špalek za to, že Svobodní by nezvýšili státní dluh ani o tu jednu korunu. Pokud se bavíme o dnešku, tak tady můžu dát hlavu na špalek jenom za sebe — já bych pro deficitní rozpočet ruku nezvedl, ani kdyby mi měla upadnout.

  A nevím, jestli výrok o objektivní úrovni tohodle bložínku mám brát jako pochvalu, nebo urážku :)

 11. Ten článek obsahuje tolik koncetrovaný hnusu a zášti, že jsem ho po několika odstavcích přestal brát vážně.

  Zvlášť když míchá naprosto irelevantní fakta s rozumnými argumenty.

  Rád bych tě autore taky upozornil, že tě zas tak Kalouskovo minulost (korupční obvinění nebo hospodaření) nijak neštvala, když ti v okolí voleb 2006 připadal jako jeden z nejsprávnějších chlapíků.

 12. Jsem rád, žes uznal, že všechno v článku jsou fakta.

  V době kolem voleb 2006 jsem o Kalouskově korupční minulosti nic nevěděl, to zaprvý. Taky jsem ještě neměl ekonomický vzdělání, takže jsem nevěděl, jak moc jsou pro prostej lid škodlivý schodky státního rozpočtu, to zadruhý. Ale že by mi Kalousek (kterej hned po volbách uzavíral koalici s oranžovejma a červenejma komunistama) “připadal jako jeden z nejsprávnějších chlapíků”, naprosto odmítám, to zatřetí.

  A k vlastizrádcům chovám zášť, to máš recht.

 13. Ty si převraceč a logik :). Když mluvím o NĚJAKÝCH irelevantních faktech, tak neříkám, že CELÝ článek jsou fakta.

  3) Mluvil jsem o době okolo voleb, ne 3 měsíce po nich. Tos prohlásil, že je fajn a kdyby nebyl u církevníků, tak bys ho volil.

 14. Už jsem ti to říkal několikrát, že život není formální logika. Něco vyplývá i z toho, co se neřekne. Zatim jsi ještě pořád neupozornil na nic, co fakta nejsou, takže to beru jenom jako potvrzení.

  Nic takovýho (o Kalouskovi) jsem nikdy neřek. A je to totální nesmysl, protože jsem nikdy ani na chvíli neuvažoval o tom, že bych nevolil ODS. Takže si tyhle svoje lži strč za klobouk.

 15. Co je na tom za formální logiku? To je normální selskej logik. :razz: Stal se z tebe lepší překrucovač, než jsem byl kdy údajně já… a to by tě mělo urazit :cool:

Comments are closed.