Všem sociálním inženýrům

Jak můžete požadovat/podporovat něco tak odporného jako je antidiskriminační zákon?

Vážně si myslíte, že modelingová agentura nemůže chtít za svého zaměstnance mladou ženu? Vážně si myslíte, že Sparta nemůže chtít za své zaměstnance muže? Vážně si myslíte, že katolická farnost musí za svého zaměstnance přijmout muslima? Tvrdíte s vážnou tváří, že vedoucím skautského oddílu může být pedofilní homosexuál?

Tak to jděte do prdele!

Více a lépe o tomtéž zde.

10 thoughts on “Všem sociálním inženýrům”

 1. nevím, proč by homosexuál nemohl vést dětský oddíl – pokud je pouze homosexuál a jinak slušný člověk a dokáže se ovládat, může být lepší než spousta hetero vedoucích. pedofilie nespadá do antidiskriminačních kategorií, to si to zase trochu přibarvuješ.

  ale jinak vlastně vcelku souhlasím, antidiskriminace je fajn věc, ale stále by měl hlavně platit zdravý selský rozum.

 2. Ona zavedená praxe, že vedoucím chlapeckého oddílu je muž, a že vedoucím dívčího oddílu je žena, má něco do sebe. Stejně jako to, že kluci a holky maj oddělený šatny. Homosexualismus se nám snaží namluvit, že je vlastně jedno, kdo koho očumuje a že máme bejt děsně happy.

  Nic nepřibarvuju. — Jak chceš zjišťovat, jestli ten homosexuál neni pedofil?

  Antidiskriminace je výplod sociálního inženýrství. Ve svobodné společnosti má každý právo uzavřít smlouvu, s kým chce.

 3. a jak chceš zjišťovat, že heterosexuál není pedofil? není to to samé?;)

  “Homosexualismus se nám snaží namluvit, že je vlastně jedno, kdo koho očumuje a že máme bejt děsně happy.” – tuhle větu moc nechápu, můžeš to trochu rozvést?

 4. Neni, protože heterosexuál bejvá na opačný pohlaví, než na to, jehož oddíl vede ;)

  Navíc vedeme debatu obráceně. Pokud existují rodiče, kterým nevadí, že jejich syn chodí do oddílu, který vede homosexuál, a pokud existuje takový oddíl, tak fajn. Ale tady jde o to, že ten zákon neumožňuje nepřijmout homosexuálního vedoucího z toho důvodu, což je absurdní a nesvobodné.

  To byl spíš takovej povzdech. Vzpomínám si, jak byl můj spolužák vysmíván, když se vyjádřil, že by mu vadilo, pokud by měl sdílet šatnu s homosexuálem.

 5. “Jak chceš zjišťovat, jestli ten homosexuál neni pedofil?”

  To ze je nekdo pedofil, znamena ze ma rad deti. Jen v medich je to casto a spatne automaticky spojovano se zneuzivanim deti, detskou pornografii atd. Naproste vetsine pedofilu nejde o sex, ale zalezi jim jen na tom byt s detmi….protoze oni sami nikdy nechteli byt dospeli porad se citi detmi. Mezi vedoucimi ruznych skautu atd. je pomerne vysoke procento pedofilu…ale jen nepatrny zlomek z nich, toho nejak zneuziva.

  Mne se treba libi zeny, ale neznamena to, ze je znasilnuju napotkani. Pedofilum se libi deti, ale neznamena to, ze je nejak zneuzivaji…jiste obcas se to stane, ale asi tak ve stejnem procentu pripadu jako kdyz muz znasilni zenu.

 6. To, jestli máš za vedoucího pedofilní homokládu zjistíš až tehdy, až ho tam budeš mít… :grin:

 7. Jaks přišel na to, že je “mezi vedoucimi skautu atd.” vysoké procento pedofilů? :lol: A co je vysoké procento? :oops: …. i když je pravda, že v době, kdy jsem dělal vedoucího jsem si timhle tématem hodně užil :cool:

 8. machys:
  Kamrad je psycholog.
  Tim jsem chtel rict, ze jich tam je mnohem vic nez se zda.

  Ve skautu jsem prozil 15 let, taky jsem delal vedouciho a nejsem pedofil :)

 9. No dobře, ten příklad s homosexuálním vůdcem skautského oddílu možná opravdu není nejvýstižnější, ale coby jiný příklad antidiskriminační stupidity třeba Kateřina Brožová v roli Krále Leara…

 10. Nevím, nad čím se tady pořád hudruje. Pokud budu vedoucí střediska, tak je moje svaté právo nezaměstnat teplouše jako vedoucího oddílu. Že se to různejm multi-kulti užitečným idiotům nelíbí, je mi značně u prdele.

  Kateřina Brožová může být docela pěkná i v roli krále Leara ;)

Comments are closed.