Blogeři vaří

Kdo si neumí uvařit jídlo a pak o tom napsat, neni podle nejnovější módy bloger. Dlouho jsem z toho měl depku. Pixy vaří, Arthur vaří, dokonce i Roj vaří. Nechtěl jsem sem dávat recept na to, jak ohřát pizzu v mikrovlnce, popálit se, pak to sníst u Sue Thomasový a mít pak hlad. A tak vám, svým fanynkám, představím recept na tvarohové knedle. Je to hrůza, ale dneska musí pravej bloger poučovat holky o vaření ;) .

Zajděte do Kauflandu pro pizzu. Zatímco budete bloudit a nadávat na davy lidí, rozmyslete si to, protože pizzu máte pořád. Proto se poohlídněte po něčem jiném. Zastavte se u mrazícího boxu u ovocných knedlíčků. Pokud nevaříte jenom pro sebe, ale i pro nějakého spřízněného blogera (případně vyžírku jiného typu), kupte tyto ovocné. Je jich skoro 700 gramů a když to nepokazíte, bude vaším žaludkem procházet opravdová láska <3. Pokud vás postihla nějaká katastrofa a musíte obědvat samy, koukněte se hned vedle. Tam totiž leží knedlíčky tvarohové za tři pětky. Vezměte je. K tomu přibalte sprite a pivo, zaplaťte a pojďte domů.

Doma hoďte hrnec na plotnu a počkejte, až v něm začne vřít voda (ve vašem žaludku bude mezitím vřít hlad). Když se začne voda vařit (poznáme to podle toho, že bubli-bubli bublá), naházejte knedlíčky dovnitř. Teď přichází na řadu nejdůležitější úkol. Regulováním teploty musíte udržet vodu v hrnci tak dlouho, než knedlíčky vyplavou na povrch. Tak se stane za 10-15 minut.

Během toho, co budete hlídat vodu, aby neutekla jak Krejčíř, opatřete si moučkový cukr, talíř, lžíci, síto, otvírák a skleničku. Pokud vám něco z toho doma chybí, myslete na to předem a též to zakupte v Kauflandu. Už dávno jste si měly pustit nějakou pěknou muziku. Možné je vše od Wagnera po Nelly Furtado. Ale pokud si budete chtít pustit Justina Timberlaka, ujistěte se, že v okolí 50 km není nikdo, na koho by tahle zbraň hromadného ničení mohla v čase oběda negativně působit.

Když knedlíčky vyplavou, vezměte síto a do něj nalijte obsah hrnce. Pokud jste doma samy, bude tato akce vyžadovat jistou nenulovou zručnost. Knedlíčky přendejte na talíř a posypte je moučkovým cukrem. Do skleničky nalijte pivo a sprite v poměru 1:1 (nebo třeba 7:7). A můžete si pochutnávat na vynikajících tvarohových knedlíčcích s radlerem za lidovou cenu. Pro štíhlejší fanynky možná bude problém všechny knedlíčky sníst. Jest proto možno dát zbytek pejskovi. Oba (všichni tři) se budete oblizovat až za ušima.

Po dojedení nezapomeňte umýt nádobí a všechno po sobě hezky uklidit. Dobrou chuť :)