Einen guten Rutsch!

Šťastný nový rok!S prvním lednem již tradičně přichází bilancování toho, co bylo, a rozvažování toho, co bude. Nejinak tomu bude na tomto blogu i letos. Minulý rok jsem zhruba z poloviny strávil v Německu. Byla to úžasná zkušenost, nabyl jsem spoustu nových vědomostí a měl jsem i poměrně dost času na přemýšlení. Jinak proběhl minulý rok bez větších excesů. Návrat na gymnázium proběhl (probíhá?) téměř přesně tak, jak jsem předpověděl.

gen.: tak pf 2007
gen. pfí :)
#13: pdf 1995
gen.:txt 1969

V tomto roce jsem se stal plnoletým občanem, což mělo prakticky jediný dopad. Koncem roku jsem i přes nějaké ty obtíže úspěšně dodělal řidičák a hyn sa hukáže!

V oblasti webové tvorby byl rok 2005 celkem zajímavý. Svůj blog jsem několikráte překopal, vylepšil ap. Také jsem na čas zavedl moderaci všech komentářů. Poté, co se všemožná individua, která mi vyhrožovala inzultací, z mého blogu stáhla — a byl to dlouhý boj –, mohl jsem opět do komentování zavést svobodu. Třídní web zaznamenal přechod na redakční systém, což mu prospělo jako koze drbání. Počátkem roku se též zrodil projekt Sporťáci.cz, na kterém se velice aktivně podílím, na přelomu rok pak pracovní skupina pod vedením Radka Fišera začala vytvářet nový web Gymnázia Sokolov.

Co se mezilidských vztahů týká, poznal jsem nové kamarády, některých starých známých jsem se (konečně) zbavil. VyHolené zaznamenaly obrovský boom. Jenom od září se tímto titulem mohly pyšnit ;) tři slečny. Dál to radši nebudem rozebírat, co říkáte?

Letos jsem se také trochu víc obul do ježdění na kole a sportu vůbec. S GymSo teamem jsem se podíval na maratón do Prahy, absolvoval jsem několik více méně nevydařených triatlonů. Až ten poslední, na úplný závěr sezóny se povedl. Se vstupem do nového školního roku jsem se poprvé ocitl v pozici běžeckého lídra GymSo. Hned na prvním závodě jsem to ale jaksepatří zbastlil. Na dalších dvou už to bylo mnohem lepší. Na vánočním bastekpalovém turnaji se moje nová třída umístila na třetím místě (pouze jedno místo za ztracenou déčáckou generací), což je skvělý výsledek a ve výhledu je velká šance příští rok vyhrát.

Do nového roku přeji všem návštěvníkům těchto stránek aby dostali to, co si zaslouží, aby svou volbu v červnových volbách dobře uvážili. Nám všem pak řeji, aby se nám všem vedlo lépe než v roce přechozím. A jak my říkáme my Němci: Einen guten Rutsch!

Happy New Year!