Jaké že to chtějí?

Na loňském MTB SSL závodě filozofoval jistý závodník s krycím jménem MiRa na téma, jaké kluky ty holky vlastně chtějí. Tedy jestli kluky jako buky či kluky jako sluky anebo kluky jako Ducy. A nebyli bysme na blogu Shit happens!, kdybysme na to své očko nezavostřili.

Čistě hypoteticky si představte dva mladé pány, říkejme jim pro příklad Josef K. a Petr B. A čistě hypoteticky jim přiřaďme i nějaké vlastnosti. Tak třeba Pepík bude sportovec, charakter a dobrej kamarád. Bude chytrý, laskavý, vtipný. Bude to živoucí důkaz toho, že angličtí gentlemani ještě nevymřeli. A čistě hypoteticky stojí na druhé straně vychloubačný Peťan, který se směje, jako když Quasimodo ze schodů padá. Peťan je palice nadutá, docela připomíná ParouBacka, který si plete Strakovu akademii s bistrem U Vystřelenýho voka. A čistě hypoteticky si představme i mladou dámu, říkejme jí pro příklad Lenka Kaká. A tato Lenička není žádná naivní hloupoučká panička a není to ani jedna z těch, co musí mít rakev ve tvaru Y, protože jak lehne, tak roztáhne nohy. Naopak vypadá, že to má v hlavě docela srovnané. A tento čistě hypotetický příběh nebude mít žádnou překvapivou pointu. Po několikerém váhání se naše Lenička nakonec rozhodne pro Peťana. No, řekněte sami, ovšemže čistě hypoteticky, neuřízli byste jí?

A pak existuje ještě jedna podobná dvojice. Jeden pán je opět anglický gentleman se suchým humorem (který sice vůbec není suchý, ale protože jsme blog ryze komerční, musíme psát tak, aby to levicový volič chápal). A druhý je buran upínající se na agrární a podobné jistoty. Nebudu to tady dlouho rozebírat, pouze konstatuji, že je skutečně s podivem, komu dají holky přednost. Ale víme, že takovým činem se ta dívka okamžitě až do smrti zbavují nároku na hodnost Arwen.

Vidíte to taky tak, pánové?