Zbídačení obyvatel! Rohlíky rekordně podražily!!!

Paroubek měl recht. Po reformě bylo obyvatelstvo zbídačeno. Proto 1 ks rohlíku v Tescu na Andělu dnes stál 0,90 Kč. Mám dojem, že z toho všichni pochcípáme…

15 thoughts on “Zbídačení obyvatel! Rohlíky rekordně podražily!!!”

 1. recepty/poplatky – nic jiného než další okrádání pacientů. kdyby aspon zůstavali lékařům… ale částka, kterou vyberou, je jim následně strhnuta pojištovanami.

  když se pomýlí/nevyberou, dostanou pokutu. a jak k tomu přijde pacient – namísto jednoho piva si zajde k doktorovi, což o to, aspoň je zde určitý motiv nechodit tam jen tak “z nudy”. bordel ale je, že to je 30,- navíc, aniž by došlo ke snížení zdravotního pojištění, který si všichni platíme na daních. kurva

 2. Poplatky za recepty jsou regulační a nikoho neokrádají. Copak ty nemáš 30 Kč, když jsi jednou za rok dva tři nemocnej? Jo, neřeknu, kdyby to byla pětistovka, ale pitomejch 30 Kč?

  A myslíš zcela vážně, že o těchto 30 Kč ročně by se ti mělo snížit zdravotní pojištění?

  Co jsem slyšel, tak poplatky jsou příjmem lékaře. O žádném strhávání nic nevím.

  Já jsem velký fanda těch poplatků, aby konečně k doktorům přestali chodit nudící se důchodci.

  Reforma je podle mě zprasený ksindl, ale poplatky podporuju.

 3. Závidím rohlík za 90 haléřů :c) U nás, v Brně u Listových kolejí, v Bille, stojí 2,50Kč a to už je panečku síla! (ještě, že je to šalinó do Tesca kousek… :c) )

 4. Tady stojí běžně taky 2,50 od dob, co skokově zdražil někdy na podzim. Ale celkem často dělaj akci, kdy dávaj rohlíky za 0,90. A to je lidová cena!

  Jinak samozřejmě každé malé dítě ví, že za vysokou cenu rohlíku nemůže Topolánek, ale Brusel :evil:

 5. Právě koukám na Moravce a tomu Drymlovi bych rozkopal koule. Co to je za kundu smradlavou? (Ne Moravec, ale ten Dryml)

 6. možná by sis sem mohl dát ceduli, že tenhle blog není pro mirka dušína a podobně :wink:

 7. To už je napsáno v názvu blogu, dalších cedulí netřeba ;)

  Mimochodem si myslím, že bych si s Mirkem Dušínem dobře rozuměl, protože něco je používat tzv. sprostá slova a něco úplně jiného je sprostě se chovat. Co jsem zatím viděl, tak nejsprostěji se chovají ti, kteří se snaží mluvit jako žáci z nedělní školy.

 8. bradley: Ty jsi na Listkovkách? Já vedle na družbě. :-) Jaktože se ještě neznáme a co jsi zač? :) No je to možný tohleto…

Comments are closed.