Best of Nigel Farage

Nejlepší řečník v europarlamentu Nigel Farage. Už jsem vám tu nějaká jeho videa představoval, tak dnes se podíváme na to — po mém soudu — nejlepší, co v eurokejvárně předvedl.

V demokracii je opozice nepostradatelná, je nezbytná. Ale jak vypíchl prezident Václav Klaus, když sem přijel — vy si nemyslíte, že by tu měl vůbec nějaký alternativní pohled existovat.


Produkce traktorů stoupla, soudruzi!

Říkáte nám tu spoustu lží a říkáte nám je, protože nechcete, aby evropské národy mohly rozhodovat v referendech, která jste jim slíbili.

Pan Barroso říká: “Myslím, že můj tým je velmi kvalitní.” Tak si udělejme personální audit…

Přídavek č. 1: Gerard Batten: Každý člen Sněmovny reprezentantů nebo Sněmovny lordů, který bude hlasovat pro ratifikaci Reformní smlouvy, je proto doslova vlastizrádcem svojí země.

Přídavek č. 2: Čeho si všimli i na CNN, ale nevšimli si toho eurosvazáci v ČT.

Ať visim, jestli tohle je uspořádání, ve kterém se svobodní občané České republiky chtějí nacházet…

8 thoughts on “Best of Nigel Farage”

  1. Skvelé videá, diky! :)

    Malá poznámka: prídavok č.1 je duplicitný s predchádzajúcim videom.

  2. Oj. Děkuju za upozornění. Měl jsem k tomu špatně i ten komentář.

    Každopádně už je to v poriadku.

  3. Jako dobrej borec, ale jak mluví o úrokových sazbách, je imho trochu mimo:)

  4. Proč? Vždyť má recht. Pokud si dobře pamatuju, tak jenom zmiňuje, že nově se dluhopisy zemí z eurozóny obchodujou s různejma úrokama, což dřív nebylo.

  5. Jestli jsem správně slyšel, tak si tam stěžuje, že ECB ještě na začátku krize zvyšovala sazby, a že je jako měla snížit… Kdyby byl co k čemu, tak řekne, že ECB je jen další centrální plánovač, a ne “plánujete špatně, já to umim líp”…

  6. Jo, jo, máš pravdu, nepamatoval jsem si, že mluvil i o tomhle. Samozřejmě máš pravdu, že ECB je centrální plánovač jak vyšitej, ale když už tu jednou je, tak je třeba ho kritizovat za to, když plánuje úplně špatně.

Comments are closed.