Chmelem proti řepce!

Ve volbách získala naše strana 38 894 hlasů, což dělá 0,74 procent. Já osobně jsem dostal 84 preferenčních hlasů.

Všem voličům, kteří dali hlas Svobodným, chci tímto velmi poděkovat. Můj osobní výsledek 84 hlasů je pro mě velkým překvapením. Myslel jsem si, že budu mít tak do deseti. Moje podpora šla napříč regionem, v samotném Sokolově jsem obdržel pouze 17 hlasů (pouze nemyslím jako stížnost, ale jako údiv nad tím, jak málo to je z celkového výsledku, čekal bych přes polovinu).

Vzhledem k tomu, že snad většina lidí, o kterých vím, že dávali hlas Svobodným, a kteří mě znají, žije (a hlasuje) mimo náš kraj, troufám si tvrdit, že při volbách do europarlamentu bych získal stovky hlasů.

Této podpory si nesmírně vážím a udělám všechno, co bude v mých silách, aby to příště bylo ještě lepší.

A teď už k tomu, co vás zajímá nejvíc.

Podle pravidel vyhlašuji 84 zavěšených piv.

Podrobnější pravidla dále stanoví, že za jeden večer je možno odečíst nejvýše pět piv. O pivo si může zažádat kdokoliv, kdo není člen Svobodných. Avšak přijmutím tohoto piva zdarma souhlasí, že po čas pití tohoto nápoje si nechá vysvětlit jednu kapitolu našeho programu dle svého výběru. :) Pokud si nic nevybere, kapitola mu bude vybrána. :mrgreen:

Pivopočet dám do sidebaru. Včera už jedno pivo vypil Milan.

Ještě jednou velmi děkuji. Zkusím se do příště polepšit s výsledkem strany a vy se zkuste polepšit s tím, že přemluvíte i bábu a dědu. :)

9 thoughts on “Chmelem proti řepce!”

 1. Přestože tě znám jen přes tento web ke kterému jsem se dostal díky ivyh, volil jsem Svobodné především kvůli tobě.
  Jen mě mrzí, že Svobodní nedosáhli na 1,5%
  Tak jestli přijedeš do varů, třeba na Fesťák, tak si to pivo rád vyberu.

 2. Ahoj, díky. To mě fakt pozitivně překvapuje. Tak se nakonec ukazuje, že je ten blog aspoň k něčemu. :P (Vlastně to platí na oba.)

  A k těm Varům. — Já tu bydlim. :lol:

 3. Uf, tak ještě že jsem si ho vybral dřív, než vzniklo to pravidlo o jedný povinný kapitole z programu :lol:

 4. Zdenis, Hans: No myslel jsem to tak, že Hans si nějakym nedopatřením myslel, že bůhví z jakýho konce republiky jsem, když odkazoval na tak výjimečnou událost, kdy se do Varů sjede celej svět. :) Jsem Sokolovák, neasi. ;)

  Plumm: Dyť to neni pravda, zpovídals mě sám ocebe!

  juneau: Fakt? Super, díky moc. Ani jsem nevěděl, že se známe přes Ailyn. :) Co ta by asi řekla tomu, že jsi nezvolil její kníže… :mrgreen:

 5. Mmsiter: No, to mělo vyznít tak, že já jsem z Varů, do centra chodím často, ale ty asi jako Sokolovák se tu objevíš spíše jen o Fesťáku… ;-)

 6. Pokud budeš někdy v Praze nebo blízkém okolí, ozvi se – podebatovat bych šel rád :-) Počas posezení někde bychom mohli probrat pár věcí z programu. Pivo nepiju, takže si ho případně můžeš dát místo mě. Případně bych tě na jedno pozval ;-)

Comments are closed.