Co týden dal

Eintopf zcela nesouvisejících věcí

Škola. Test z makra. Překvapivě lehký, přesto jsem neznal odpovědi (to neni protimluv) :-/. Je tejden po testu a stále nemám výsledek. Ale podle kuloárních informací je uspo-kojivý.

Test ze statistiky. Ani lehký, ani těžký. Takový, jaký jsem ho čekal. Nečekal jsem ale, že to nebudu umět. Jeden příklad správně. Vyfásnul jsem 8 bodů z 20 a propadl těžké malověrnosti… o tři tejdny pozdějc koukám na isis… mám 14 bodů z 20. A to je mnohem lepší kafe! Úča se spletla a napsala mi špatně body a já z toho mám tři tejdny deprese :) . Ale těch 14 bodů mi nějak nehraje s tim, že mám podle mě jenom jeden příklad správně…

Test z němčiny. Po testu jsem byl značně roztrpčen a myslel jsem, že to bylo docela fiasko. Nakonec jsem z testu, o kterém jsem si myslel, že je za 40 bodů, dostal bodů 47 :) . Ukázalo se, že byl za pade. Takže zápočet je doma.

Prezentace na němčině. Absolutní katastrofa. A to nejenom proto, že mě bolela hlava a byl jsem nervózní víc než jindy. Za tu prezentaci bych si nedal ani bod. Spíš bych si ještě nějaký odečet. Byla to hrůza. Přitom loňská prezentace na předmětu Psaní a obhajoba akademické práce se mi celkem povedla. No nic.

V pondělí jsem zmrznul na kole. Navíc jsem si zapomněl skully cap, které u nás doma říkáme šprcka, v Praze, takže jsem si musel vzít kulicha :) (samozřejmě bez blembáku)

Koupil jsem si tepovky na ebayi.

Tell me why I need another pet rock, tell me why I got that Alf alarm-clock… Poflouchej.

Začal jsem tweetovat. Moje tweety můžete vidět tady v pravym sloupečku nebo na adrese http://twitter.com/mmister

Julínkův náměstek Šnajdr roznesl Škromacha na kopytech. Dobrá práce. Julínek sám potom v partii vypadal jako zlomený člověk, kterého opustili i vlastní spolustraníci. Škoda, že tenhle člověk měl větší politickou moc něco prosadit.

Několik videí:
Včerejší vynikající Hájek . Tohle by si měl Topol pouštět před spaním.
Neuvěřitelná Pajerová proti Machovi, který má snad svatou trpělivost. Pouze pro velmi otrlé!
A něco pro zasmání: Bém a Kubera ve Všechnopárty

Asi jsem se zamiloval do: http://jdem.cz/ad9z5. Při čtení stránek bobrů jsem slzel smíchy. Když jsem tady četl první komentář, odrofloval jsem kilometr daleko. Přísahám, že ten komentář jsem nepsal já.

FSV nebyla přejmenována. Na argumenty lidi neslyší…

Na Youtube mi zablokovali dvě videa kvůli tomu, že jsem porušil autorská práva Village People a Sum 41. Demence.

Řekla mi, že se chovám, “jak si nepředstavovala, že se chovám”. WTF? Mám pocit, že jí — s prominutím — mrdá v kouli.

Škoda, že neumim psát takový emocionální zápisky jako Ailyn. To by bylo jiný kafe :)

Umíte si představit, že byste měli službu s adresou typico.cz? No typico!

Volala mi slečna ze Citibank a nabízela mi kreditku. Vysvětlil jsem jí, že pokud nemám penze teď, nebudu je mít ani za 55 dní. Pochopila to a dál mě do ničeho netlačila. Byla milá, což mě překvapilo. A byla z Moravy, přestože se to velmi dobře snažila utajit.

Jel jsem s Radkem do Prahy v autě. Radek se pustil do rozboru svého filozofického světa. Evička němě zírala, mně to udělalo díru do palice.

Např. jsme zjistili, co všechno Radek vymyslel v bazénu ve sprše. Pak jsme taky zjistili, že ekonom má sharp mind a že Stropnického text nemá koherenci.

Zlatým hřebem večera ale bylo, když jsme Radka důkladně zpovídali o tom, jak vypadal jeho typický gymnaziální den. Kromě toho, že dělal battles se svou sestrou v ping-pongu, se jenom učil. Pokaždé to vtipně domluvil, že dělal normální věci, přestože dni normálního gympláka čumícího na telku a hrajícího fotbal se to nepodobalo ani trošku.

Pak jsme došli na jeho pokoj na Hvězdě, za který utrácí nehorázný prachy a smáli jsme se mu. Radek odešel za svojí milenkou Dojnou (to si nedělám srandu ani s tim jménem), tak jsme mu prošmejdili počítač. Našli jsme dost hnusný věci. Eva říká, že Radek je promiskuitní.

Já to neříkám, protože to slovo neznám :)

Radek neví, jak se jmenuje Eviččin pejsek. Přemejšlel totiž, která z jeho milenek se jmenuje Tereza.

Pár dní předtim jsme šli Radka pomlouvat do BarBaru. Žádný pomlouvání se nekonalo, protože přišel Pták. Pak se konalo už jenom… no to radši ani nebudu říkat.

Oficální kanál Monty Python. Jenom škoda, že tam zatím není Holy Hand Grenade of Antioch, imho nejlepší scéna na světě.

Nevíte co koupit manželce/milence k Vánocům? A o tomhle jste přemýšleli?

Koupil jsem si dva lístky na Samprase. Co jsem kvůli tomu zkusil, to radši ani nechtějte znát. Proč nemaj v obchodech terminály pro placení kartou? Chtěj mě vytočit?

Ztratil jsem mp3 přerávač a za 750 ká jsem si koupil nový. A lepčí.

Ve čtvrtek jsem se zúčastnil tiskovky. Na straně tisku. Byl jsem tam omylem. Myslel jsem, že půjde o seminář a ono šlo o tiskovku Jens-Petera Bondeho, Petra Macha a Thomase Ruppa. Představovali novou brožuru s názvem Ještě méně demokracie v Evropské unii. Mám ji v šesti kopiích, takže se o ni u mě hlašte. Vzal jsem si i čitelnou verzi Lisabonské vlastizrady.

Spíš než tiskovka to byl takovej pokec u kafe. Jeden z pánů tam měl i nějakou asistentku. Černou Britku. Kočku. Ale neměl jsem foťák, takže smůla.

Domluvil jsem se s Lukášem Petříkem, že napíšu něco pro EUportál. Prej to vyjde v pondělí. Ale věrní čtenáři tohoto blogu už to znají.

Sněží!

4 thoughts on “Co týden dal”

  1. Já bych tu brožuru chtěla a to myslím smrtelně vážně, tak mi ji prosim Tě, pošli. Jinak sem Ti chtěla dát tip na motejlek.com (všichni ekonomové, který sem na tenhle novej web upozornila to zatím kvitovali a poměrně se i pobavili, tudíž doufám, že na tom bude(te) podobně) V Brně taky sněžilo, ale je to Brno, tudíž už je jenom strašná zima a po sněhu skoro ani památky..

  2. Treba postou, jestli ji unese holub, muzes vyuzit i tuto moznost. Nic spatnyho bych Ti nedoporucovala jako bys me neznal;-)

Comments are closed.