Dan Hannan

Když jsem viděl včera tohle video, dostalo mě po tom debaklu zpátky do starých kolejí. Uvědomil jsem si, že dokud je možné, aby ve Štrasburku a Bruseli seděli lidé jako Nigel Farage a Dan Hannan, není všem dnům konec, přestože jich tam je zoufale málo.

Vždycky když propadám depresi ze socialistické nadvlády nad světem, pouštím si na YouTube videa těchto dvou eurodisidentů. Zpočátku mě mrzelo, že tam takhle neřeční i ten Zahradil, ale nad tím už jsem mávnul rukou.

Zde je dnešní Daniel Hannan.

Dan Hannan byl vyloučen z eurolidovecké frakce, protože nebyl dost veliký eurohujer. Tím u mě velmi stoupnul :) . Bohužel se mi nepodařilo najít video s jeho projevem, po kterém byl vyloučen.

4 thoughts on “Dan Hannan”

  1. Martine, jestli chceš nějaký nový čtenáře tvých stránek, můžu ti posílat na mejl zas články a fotky (fotky spíš) ze Skocka. Všem řeknu že to je u tebe a uvidíš jak se ti zvedne návštěvnost.. :grin:

  2. Rád bych, ale potřeboval bych k tomu nějakýho šikovnýho básníka, protože ten vtip je v tom, že se to rýmuje. Takže pokud se nějaká poetická duše hlásí, jdu do toho.

Comments are closed.