Debata s Jiřím Čáslavkou

[audio:http://dings.mmister.com/panekcaslavka.mp3]

V rozhlasové debatě jsem se utkal s pardubickým lídrem Strany zelených Jiřím Čáslavkou. Měl tam s námi být ještě monarchista, ale nedostavil se. Byla to moje první mediální debata, takže nepřekvapí, že mě zkušený diskutér Jiří Čáslavka předčil. Dokázal lépe opanovat čas — já jsem čekal, že ho moderátor někdy utne, když řeční moc dlouho, ale nestalo se. Moje chyba, měl jsem si umět čas vybojovat tak jako on.

Překvapivě jsme se docela shodovali a překvapivě se vůbec nezmínil o Evropské unii, přestože před debatou avizoval, že o tom bychom mohli pěkně podiskutovat.

Byl jsem z debaty dost nervózní, ale myslím, že jsem snad sebe nebo Svobodné nijak neztrapnil a několik dobrých programových bodů se mi podařilo zmínit. Dbal jsem na naléhání PR poradců a snažil jsem se být měkkorsdcatý, sluníčkový a vanilkový, jak jsem nejvíc uměl.

Výsledek posuďte sami.

Jakýkoliv feedback samozřejmě vítám.

2 thoughts on “Debata s Jiřím Čáslavkou”

  1. “Pro nas z ekologickych, socialnich, kulturnich duvodu je dulezite aby byly zachovany minimalne 2 sazby DPH, a aby ten rozdil mezi tema dvema sazbami byl co mozna nejvyssi, protoze tak muzeme preferovat zbozi, o kterem si treba myslime, nebo spolecnost si mysli, spolecnost se shodne, ze je vice zadouci.” Typicky statista

  2. Jo, příště si určitě vydobýt víc slovo, dbejte na férovost: když mluví ten druhý, tak máte právo mluvit stejně dlouho i vy. Jinak buďte rozhodně sluníčkový a vanilkový vůči lidem, ale myšlenky kritizujte jak nejlépe umíte (aniž byste u toho kritizoval lidi, kteří je zastávají).

Comments are closed.