Pokec o Částečný krávě

Jak už víte, sbírám penízky na realizaci druhýho dílu svýho cestopisu. Sbírám je na webu jménem Startovač, což je česká kopie americkýho Kickstarteru.

Jak jsem teprve nedávno zjistil, Startovač provozuje firma s názvem Army of Darkness, což vysvětlují na webu takto:

Ano, startovac.cz skutečně provozuje společnost s “cheesy” názvem Army of Darkness. A “Ne”, nebyli jsme opilí a ani jsme předtím omylem nesnědli smaženici z lysohlávek. Prostě jsme chtěli název, který nás automaticky diskvalifikuje pro jakékoliv budoucí čerpání dotací z evropských a českých fondů. Jak má něco dotace, tak to prostě nefunguje dobře.

Tak za to u měj maj tisíc palců nahoru.

Startovač mi nabídnul, že se mnou natočí podcast, na což jsem samozřejmě rád kývnul. Realizace se potýkala se start-upovskejma problémama (mírná desorganizace a pak ještě nezapnutí kamery), ale musim říct, že přístup Startovače k celýmu mýmu projektu je absolutně špičkovej a nemám vůbec co vytknout. Jako omluvu za zmatky mi pak nabídli deskovou hru (moh jsem mít i PC hru, ale s tou bych nevěděl, jak naložit). Za to maj u mě dalších několik tisíc palců nahoru.

Rozhovor je k pokoukání tady:

Jak vidíte, tak oba startovači jsou absolutní sympaťáci (nebo to aspoň dokážou fakt dobře hrát) a moc rád jsem si s nima pokecal.

Takže pokud vám připadá Startovač a moje budoucí kniha sympatická, podpořte prosim muj projekt (nezapomeňte, že maj z vašeho příspěvku oprávněný a plně zasloužený provize). Budeme vás lowiiiskovat.